Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak? Tanácstalan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés
Összejöttem egy csajjal, nagyon szép és szeretem. Nem szeretem a távkapcsolatokat de ebbe attól függetlenül belementem hogy 150 km-re lakunk egymástól. Hogy miért? Mert azt mondta hogy a nővére Budapesten van albérletben és ezért ő is sokat jár fel. Hát 3 hetes a kapcsolat, de már felmerült egy hatalmas probléma. Már az hogy az anyja utál engem. Nem tettem semmit ezért. De mégis. Nem engedi el a lányát hozzánk, nem hogy ott aludni, semmire. A múltkor meg azt mondta hogy nem találkozhatunk többet mert Budapest nagy város. Én úgy ismerem a fővárost mint a tenyeremet. De mégis. Biztos fél valamitől. Nem tudom. Azt mondja hogy nem találkozhatunk csak ha én megyek ki hozzájuk. Iskolaidőben az nem úgy működik ám hogy csak úgy átruccanok az ország másik végébe! Hogy ez miért van? Hogy félti a lányát? Ó, nem! Akkor nem engedné el Debrecenbe egyedül albérletbe. Nem engedné el Görögországban a városba egyedül. De elengedi. És akkor Budapestre úgy hogy ott lakik a nővére, miért nem engedi el? A csaj már nem tud mit tenni. Én sem. És nem így képzelek el egy kapcsolatot hogy nem találkozunk sohasem. Mit csináljak? Szakítsak? Tanácstalan vagyok.

2019. aug. 24. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Menj el hozzájuk, hogy ismerjen meg az anyja. Utána egyre jobban megbízhat benned és elengedi a lányát.
2019. aug. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát ebből ez lesz. Mert szakítani nem akarok.
2019. aug. 24. 21:49
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak marha messze van és iskolaidőben nehéz...
2019. aug. 24. 21:50
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem is kell, kitartást.
2019. aug. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nem utál. A lányát félti tőled, nehogy olyan történjen...
2019. aug. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mi? Sétálás közben? Meg mozizás és ebédelés közben? XD
2019. aug. 24. 22:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Tudod, vannak olyan szülők, akik mindenhol azt látják/hallják, hogy a tinik mindig csak szexelnek. "Sétálni megyünk", "enni megyünk" stb... kifogást kitalálva. Szerintem az anyukája is azt hiszi, hogy ezek csak kifogások arra, hogy elmenjen hozzád és megd*gd.
2019. aug. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Az utolsón jót nevettem de sajnos ez van xD

Köszönöm szépen a válaszotokat! További szép estét!

2019. aug. 25. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!