Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szemét dög lennék, és egyedül...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemét dög lennék, és egyedül halok meg?

Figyelt kérdés
Van egy srác. Ahányszor szingli ír nekem,próbál velem össze jönni de megmondtam neki : nekem idő, kell ,hogy összejöjjek valakivel. Akarom ismerni, randizni mielőtt összejövünk. Erre én vagyok a rossz, és sose lesz így pasim. Úgy viselkedek mint akinek senki nem felel meg és egy nap mefordul a kocka és én fogok várni... Nem értem,minek mindenkivel összejönni, ha végül egy ember mellett végzek? Szeretek várni,és normális tempóba haladni. Nem mindenkinek felelek meg és nekem se mindenki,de egy így van rendjén. Ez most tényleg úgy tűntet fel ,hogs egy kényes szajha vagyok? 16/L
2019. aug. 24. 23:43
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Te lassabban érsz meg a kapcsolatra. Aki nem érti meg, azt hagyni kell sietni - mással.
2019. aug. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
"Úgy viselkedek mint akinek senki nem felel meg és egy nap mefordul a kocka és én fogok várni..." részt úgy értem hogy ő ezt tartja rólam,hogy félre értés ne essék.
2019. aug. 24. 23:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen
2019. aug. 25. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
42%

Sztem pont azert nem vagy szajha mert igy gondolkozol

Talan jobb lenne ha masok is igy latnak nem ugy h csak ossze jonnek fuvel faval, dul a láv 💑aztan 3-4 het utan szex.... aztan meg 💔

2019. aug. 25. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem kővetendő példa kéne legyél.

Én is világ életemben így láttam a dolgokat.

Hidd el mondent nagyszerűen csinálsz.

2019. aug. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
57%

Hat igen sanszos

Leven mindenki egyedul hal meg akkor is ha ott vannak mellette 😆

2019. aug. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!