Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megtiltja a barátnőm hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtiltja a barátnőm hogy cigizzek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel úgy ismerkedtünk meg hogy mind ketten cigiztünk. Majd ő egyszer aztmondta hogy leakar szokni és le is szokott de nekem nem ment olyan könnyen de letettem. Aztán pár hónap után néha kértem 1 1 szál cigit úgy hogy tudta de nem örült neki és mindig zzal jött hogy én még bizton mennire kívánom a cigit meg hogy csak azért szoktam le mert azt akarta, aztán nemré vettem 1 dobozzal mert sok volt a stressz már meg mindig csak a veszekedés stb és akkor is annyira összevesztünk hogy ő szakít velem ez miatt meg hogy kényszerített hogy válasszak közte meg a cigi között, de én mondtam hogy szükségem van rá de ő ezt nem érti és mindig zsarol meg könyörög meg minden. Ha úgy ismert vol a meg hogy nem cigizek akkor megérteném vagy ha ő sem cigizett volna. Mit tegyek? Nagyon szeretem de ez nem állapot amit csinál, állandóan mrgtilt mindent, de úgy kb minent, se barátaim nem lehetnek, se senkivel nem beszélgethetek, se semmi. Csak ő legyen és csak az amit ő akar. Tudom hogy más már rég szakított volna vele de nem mrgy nekem mert túlságosan szeretem, mit kéne vele csinálni hogy megváltozzon? Állandóan veszekszünk és mindenért beduzog.

2019. aug. 25. 23:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
14%
Én fiú vagyok, de én is megtiltottam a barátnőmnek hogy cigizzen. Aztán szakítottam. Ha neked nem megy a leszokás, akkor nem szoksz le. A csajod meg nem fogja abbahagyni a rinyálást. Azt mondod mindent megtilt neked, akkor tényleg a szakítás lenne a legjobb megoldás.
2019. aug. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
Ha komolyan azzal fenysgetőzik, hogy szakít veled azért mert cigizel! Akkor hagyd ott lehet, hogy zavarja. De ha már szakítani is akar, akkor az azt jelenti, hogy átakarja venni a domináns szerepet! Főleg ha csak fenyegetőzik!
2019. aug. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
43%

Ha szeretné hogy ne cigizz mert káros az szerintem tökre cuki, örülj már neki.. Nekem lenne ilyen barátnőm aki csak pár percig igy foglalkozik velem... :(

18F

2019. aug. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
20%
Mintha nen lehetne stikában cigizni.
2019. aug. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
25%
13-14 evesen nem ajanlatos cigizni. Ha neki lanykent tobb akarata volt a rhadt gaz, arrol nem is beszelve hogy aggodik erted es jo hogy krv@'nak nem hordod el /lehet, hogy jogosan teszed, de az irasodbol ez nem derul ki/. UI.: Ne a cigit szivd, inkabb a nyelvtan konyvet bujd, mert kiessik a szemem...
2019. aug. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok és nem kur@ztam le, de ez nem normális amit ő csinál.
2019. aug. 26. 00:53
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nemdohanyzokent eleg rossz egy hamutartoszaguval csokolozni es osszebujni. A hajad, a borod, a ruhad, a kezed budos cigiszagu, akkor is, ha csak reggel 8-kor gyujtottal ra es 10-kor talalkoztok. Hidd el, hogy budos, es ezen a titokban dohanyzas sem segit.

Tehat, ha meg akarod tartani ot, akkor szokj le.

Vagy szakits.

(ez a "stresszes idoszak miatt cigizek" csak indok keresese, pont ugyanolyan, mint az "azert vagyok alkoholista, mert stresszes vagyok" - egyik sem elfogadhato, csak ures kifogas.)

2019. aug. 26. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

Előző válaszadó jól mondja, tedd le a cigit ha meg akarod tartani a barátnőd. De ha neked a cigi a fontosabb, akkor nyugodtan szakíts.

Én is megtiltottam barátnőmnek hogy bagózzon, minden formájában (ecigit is.)

2019. aug. 26. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Van itt olyan is aki nem antidohányos?
2019. aug. 26. 07:41
 10/15 anonim ***** válasza:
80%

Én nem cigizem, de nem vagyok ellene, szívja aki akarja. Ami a kérdést illeti, a barátnőd irányítani akar. Azért tilt el mindentől és mindenkitől, mert azt akarja hogy csak ő legyen a fejedben és szolgáld ki az igényeit. Nem számít te mit akarsz vagy mihez lenne kedved, az a lényeg hogy neki örömet okozz és elégedettséget.


Minden esetben, amikor ez nem történik meg vagy úgy látszik hogy kifejeznéd a saját igényeidet, jön a veszekedés és lecseszés, ahol téged állít be szívtelen baromnak, aki nem figyel rá, ezzel is bűntudatot keltve. Lehet valami nagyobb gond van a fejében, de semmiképp nem normális amit csinál. A szakítással fenyegetőzés is alap jel, hogy menekülj, nemhogy az eltiltogatás mindentől.


Úgy akarsz mellette maradni, hogy vagy semmit nem tehetsz, vagy dugiban kell csinálnod, folyton figyelve arra nehogy lebukj? Mindegy mit csinálsz, mert új problémát fog felhozni, amiben megint nem figyelsz rá és te vagy a szívtelen barom, tehát ez egy vesztes játszma.

2019. aug. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!