Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 17-18 éves lányok, összejönnét...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17-18 éves lányok, összejönnétek egy 15-16 éves sráccal?

Figyelt kérdés
Tudom picit fura a kérdés, de manapság abszolút látom hogy vannak olyan párok ahol a srác 18 a lány meg 16. Ez fordítva is működhet? És nem csak szélsőséges esetekre gondolok, úgy átalában...
2019. aug. 26. 00:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

A korunkbeliekne ka külső számít, szóval nem hiszem hogy a többségnek menne, de aki szeretetre megy és igazi, akkor igen. Nekem megy barátnőm volt, ő 1 évvel idősebb igaz,de nem a kor számított. Igaz már nem fogad el senki engem :D

18f

2019. aug. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom

Ha érzem a korkülönbséget nem hiszem

Egy korombeli gyerek is éretlen tud lenni nem hogy egy fiatlabb

Alapesetben úgy állok hozzá hogy nem vagyok óvónéni és egy fitalabb gyereket sokszor tutujgatni kell

De volt már olyan hogy egy nálam egy évvel fiatalabb gyerekkel simán összejöttem volna

Aztán végülis ő is elég kis éretlenke volt szóval nem jött össze

Úgy gondolom egyébként hogy van az a helyzet de számomra fontos hogy fiatalabban is domináns legyen

Ne nyomjon el de azért ne ez a lenyere matyi legyen

2019. aug. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát, alapvetően érett vagyok, a saját korosztályomtól étetebb, de nem tudom a lány hogy álna ezzel...
2019. aug. 26. 00:35
 4/12 anonim válasza:
100%
Én (18/L) nem jönnék össze egy 15-16 éves fiúval,nekem a környezetemben nagyon sok 15-16 éves fiú van akiket csak nézek,hogy te jo isten mi tortent veluk. 10 evesen ezeknek mar baratnojuk van de csak hogy a haverok elott menozzenek olyt is tudok aki mar egybol többet akart kis 12 eves fejjel. nemtdnak normlisn viselkedni tarsasagban sem. (nehany lany is azert kozelyuk tartozik) nemelyikuk meg nagyon eretlen de probalnak felnott fejjel gondolkodni. PERSZE ,TUDOM vannak kivetelek tisztelet is nekik de ellege erezheto nemelyik 15 eves es 18 eves kozotti fiuk ertelmi szintje
2019. aug. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
1-es vagyok, 4 es ez teljesen igaz, de hidd el mi korunk felett (18 f vagyok) is vannak hülyék! én már beszéltem lánnyal aki okosabb mint egy 20 éves!
2019. aug. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Csak arról van szó hogy nagyon tetszik a lány, iszonyat szimpatikus. 16 vagyok, és még nem volt barátnőm, talán ő a 2. lány aki tetszik. Nem tudom mi van velem, gondoltam átmegy, de nem úgy néz ki.
2019. aug. 26. 00:43
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj próbálkozni szabad

Próbáld meg kreatívan megközelíteni a témát

Szerintem nagyon fontos az hogy nyomot hagyj benne

Tehát emlékezzen rád és felkeltsd a figyelmét

2019. aug. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak hogyha normális, és kb. egy szinten vagyunk. :D Úgyis kicsit gyerek vagyok lelkileg, szóval ha a belső rendben van, akkor nekem belefér.
2019. aug. 26. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem,nemrég pont egy 16éves fiúval ismerkedtem,sem kinézetre sem gondolkodásban nem 16nak nézték volna,jóval idősebbnek látszik.De azért egy-egy szituációban kiütközött egy a kicsi korkülönbség is sajnos.19/L.
2019. aug. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de remélem mert a srác aki bejön még csak 15 :D
2019. aug. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!