Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiuk! Szerintetek miert irta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Szerintetek miert irta ezt? Vagy lanyok velemenyet is varom

Figyelt kérdés

Tetszik egy srac es beszelgetunk mar kb 5napja es en irtam ra eloszor. De nagyon aranyos. Meg tegnap bokolgatott is. Es irtam neki hogy megyek majd hazibuliba es irta h akkor mehet a palizas vagy ilyesmi de szerintem eleg egyertelmu hogy nekem o tetszik. Erre irtam hogy szeretek normalisan ismerkedni. Es ezzel azt akartam elerni igazabol h a messengeren a beszelgetes azert az normalis ismerkedes. Szoval miert irta ezt amikor alapbol tudnia kene hogy tetszik nekem. Meg tenyleg nagyon bokolt tegnap de akkor miert irta a palizos dolgot?

16/L



2019. aug. 26. 10:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kivancsi volt a reakciodra, vagy csak feltekeny
2019. aug. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért kellene tudnia, hogy tetszik neked? Ha nem lépett még semmit, akkor valószínű nem tudja, max csaj sejti vagy reméli.

De az is benne vana mit az első írt, lehet olyasmit várt rá, hogy "már van aki tetszik" vagy "nem akarom féltékennyé tenni azt aki tetszik" stb.

Ebből már csak pár lépés kimondani hogy tetszetek egymásnak, minden sokkal egyszerűbb lett volna :D

2019. aug. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen gondolkoztam hogy azt irok hogy mar van aki tetszik de hogyha nem viszonozza akkor mar is abbahagyjuk a beszelgetest es rossz lesz a vege. De most kulfoldon van es nem is talizhatunk. De volt 2 beszolasa h talizni akar vagyis ugy rejtetten talaan. De ha lesz meg egy ilyen alkalom akkor megirom neki szerintem. Es lesz ami lesz. Es igazad van nem tudhatja de gondolhatja
2019. aug. 26. 11:11
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy fordított logikával játszik,és kiváncsi volt a válaszodra,vagy alapvetően hidegen hagyod ilyen szempontból és pontosan érzi,hogy tetszik neked csak nem akar róla tudomást venni.Ezt neked kell tudni a beszélgetésből,én nyilván nem látok bele.Viszont a bókokat ne vedd 100%osnak,a fiúk akár barátságból is bókolnak,nekem rengeteg fiú barátom van akik rendszeresen bólolnak.
2019. aug. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsónál a pont. Szerintem.
2019. aug. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Oh hat eleg szomoru lennek ha teljesen hidegen hagynam:( de ez is lehetseges, köszönöm a valaszokat..
2019. aug. 26. 20:48
 7/11 A kérdező kommentje:
Mostmar minden jo. Elhivott kavezni:) koszonom a valaszokaat!!
2019. aug. 27. 00:53
 8/11 A kérdező kommentje:
Mostmar semmi sem jo btw
2020. jan. 20. 19:44
 9/11 anonim ***** válasza:
Miért, mi történt?
2020. jan. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hat igazabol talalkoztunk ugye es hat utana kb tenyleg nem irt nekem kellett rairnom aztan beszelgettunk de nem hasznalta mar azokat az emojikat amiket regebben a cukikat megvaltozott a beszelgetesunk. Es aztan volt egy eset h irta h fent lesznek varosban es lehet osszefutunk es hat ugye en nagyon akartam talizni vele el is mentunk oda ahol volt felhivtam es mondta h egy csajjal tok komolyan vagy jol beszelget es mondtam h jo akkor mi megyunk de utana irt h hol vagyunk meg akkor talizunk meg stb es jah irtam neki h megyunk mar lassan haza..es azota nem beszeltunk csak szulinapomkor irt meg en nevnapjan..es olyan idegesito h ennyire megfogott mert ez is mar azert nem tegnap volt es meg mindig nem tudom elfelejteni es rossz erzes belegondolni h o tuti nem gondol ram..
2020. febr. 2. 16:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!