Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan lépjek ki ebből a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek ki ebből a kapcsolatból? 17/F

Figyelt kérdés
Tönkreteszem magam, félek hogy az egészségembere fog menni, kifogtam egy tipikus hülye kis p*csát, egy megbízhatatlan, hazugot, és nem tudom ott hagyni mert sajnos szeretem..Tudom jön majd az hogy "ha így beszélsz róla nem szereted"..De szeretem, de bennem van a gyűlölet.. Fél éve vagyok vele együtt, nekem az első szerelmem, neki már több kapcsolata volt, én beengedtem őt az életembe, olyan mintha a részem lenne, ő megcsalt, folyamatosan hazudozik hogy holvan, kikkel beszél, stb, engem állít be rossznak, úgy teszik mintha letojna engem, mégis ha szakítani akarok, 3napig könyörög, hogy megvaltozik, és 1hétig jó minden.. Próbáltam megvaltoztatni.. A haverok mondták már az elején hogy ribizli, de én nem hittem nekik..
2019. aug. 26. 19:02
 1/3 anonim válasza:

Ne haragudj hogy ezt mondom de ha ilyen hülye pitsa akkor mivel fogott meg teged?

Dobd ki es felejtsd el!

Ha Te is ilyen véleménnyel vagy róla nek lesz nehéz megemesztened

2019. aug. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én nem tudtam hogy ilyen.. Az elején tok kis aranyos lánynak tűnt, kedves mindenkivel, stb, és jól néz ki, aztán már mikor megfogott, és együtt lettünk, utána tudtam meg hogy miket csinált meg regebben(exét 6sraccal csalta meg stb), aztán, mondta hogy bánja, és megváltozott, aztán szép lassan kiismertem a személyiségét, a legjobb barátait lehordja a hátuk mögött, majd eloben jopofizik velük, stb..Tipikuus igazi kis p*csa..Amikor megtudta hogy megtudtam hogy megcsalt engem, azért volt besertődve, mert nem tudta meg, hogy honnan tudtam meg.. Egyszerűen nincs lelkiismeret furdalasa, lelketlen
2019. aug. 26. 19:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha ezek után nem tudod otthagyni, akkor úgy kell neked! Ezzel saját magadat is minősíted, mert azt kommunikálod magadnak, hogy nem is érdemelsz jobbat. Mit vársz ettől a lánytól, ha már most ilyen? Senki, ismétlem senki nem fog alapjaiban megváltozni!
2019. aug. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!