Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátság extrákkal? (többi lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szakítottunk a barátommal. De megbeszéltük hogy barátság extrákkal lesz köztünk. Ez működhet? Mert én többet érzek és ő azt mondta hogy szeret meg minden de hogy ő is lát rá esélyt csak még nem akar kapcsolatot velem. Mert hogy ő az utóbbi időbe csak kötödött. És nem akarja ezt újra. 17L

2019. aug. 26. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Ő mindenképp jól jár, lesz egy fix lyuk, amit tömögethet, kihasználhat, úgy hogy hagyod is magad. Ne menj bele. Ha arra nem képes, hogy együtt legyetek, akkor mégis mit vársz tőle?
2019. aug. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Ti tudjátok. Szerintem idióta és fölösleges ötlet.
2019. aug. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Aztmondta hogy neki van érzelme es ha nem lenne nem igy csinalna a dolgokat..nem tudok kiigazidni rajta
2019. aug. 26. 20:39
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Fordítva. Ha érezne valamit irántad, összejönne veled, nem használna ki. Tudja, hogy számodra fontos és könnyen rádumálhat bármire.
2019. aug. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%
Nem értem, minek adtok a kérdezőnek tanácsot, amikor már eldöntötte, hogy belemegy a dologba. Falra hányt borsó az egész, csak azért írta ki a kérdést, mert legbelül tudja, hogy szarul fog járni, de egyébként, már döntött.
2019. aug. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
ha azt akarod hogy kihasználjon menj bele nyugodtan
2019. nov. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!