Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy felejtsem el? (Többi lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Megismertem egy srácot decemberben és nagyon tetszett. Rengeteget beszéltünk és burkolt célzásokat kaptam tőle; amiből az jött le; hogy ő is érdeklődik irántam. Mivel tudtuk; hogy messze lakik és már májustól nem találkozunk ezért nem foglalkoztunk párkapcsolattal. De a mai napig mindig rá gondolok és nem tudok mit kezdeni ezzel. Szerintetek mit kellene tennem; ha már csak el akarom felejteni; de az meg sehogy sem megy?

18/L



#Továbblépés;elfelejtés
2019. aug. 26. 20:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Tavkapcsolat nem jöhet szóba?

Vagy ha mindenképpen el akarod felejteni, akkor ne beszélj vele, töröld minden honnan. Így nem fogod látni sehol sem. Foglald le magad azzal amit szeretsz csinálni. Plusz a barátok ha vannak, ha nincsenek ismerkedj új emberekkel.

A többi már csak az idő kérdése.

18l

2019. aug. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!