Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van akiket a féltékenység...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van akiket a féltékenység szedett szét? Melyik fél volt a féltékenyebb?

Figyelt kérdés
Kort és nemet ha írtok azt megköszönöm, esetleg a story is ;)

2019. aug. 27. 01:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Hali! Hát ha nem is csak a féltékenység, de szerintem az. Első kapcsolat, nemrég lett vége, sajna én az a fajta vagyok aki csak egy párra vágyok, és el nem engedni egymást, de sajna nem az volt a célunk. Én mindenre féltékeny voltam, az tény, gondolom ez is bezavart, ebből és az ő hiányából jött a "kisajátítás" mert alig voltunk együtt, szinte semmit... Szóval sok ilyen van ja, azért is keresek elfogadó lányt mert ezek velem járnak, ha vállalja egy lány a leg fontosabb szerepet az életembe, akkor ezt el kell fogadnia, ebből pedig kevés van.. magyarán egyet sem találok azóta.. :/

18f

2019. aug. 27. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!