Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk, megcsalnatok a baratnoto...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, megcsalnatok a baratnotoket akkor, amikor józanok vagytok?

Figyelt kérdés

És ha részegek vagytok? Esetleg akkor előbb? Vagy kijelentitek/ki meritek jelenteni, hogy biztosan nem csalnatok meg részegen se?


Ha igen, miért? Ha nem, miért?


Legyszi őszintén, én úgyse a baratnotok vagyok és azt se tudom kik vagytok 😃


Kort is írjatok 🙂



2019. aug. 27. 08:23
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha reszeg akkor valoszinu nem tudja h mit csinal!Szval hiaba mondja azt a baratnojenek,h nem foglak megvsalni ha mikor be van rugva mashogy viselkedik!
2019. aug. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Cs*
2019. aug. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
9%
Ez szerintem nem józanság/részegség kérdése, de van olyan aki ra tudna venni.
2019. aug. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37%
Ha nincs nem tudod megcsalni xD
2019. aug. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Aabbgfggfgf ***** válasza:

Ha szeretem, nem csalom meg, akármilyen állapotban is vagyok. Ha megcsalom, az azt jelenti, hogy a másik nőhöz jobban vonzódom,hiszen a jelenlegi nem volt elég.

19/F

2019. aug. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez csak kifogás. Szóval ennyi erővel ha berúgok akkor megcsalhatom a páromat? Ez nem jogosít fel arra! Hidd el, voltam már nagyon durván részeg többször is, eszem ágában nem volt megcsalni a páromat! Mindig a haverjaim vettek körül, igaz odajöttek bepróbálkozni idegenek, de mindet elküldtem. Ha szeretsz valakit nem csalod meg. Inkább érjen véget a kapcsolat, minthogy belerúgjon az ember egy nagyot a másikba.
2019. aug. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedvencem:


"Egy férfi iszonyú fejfájással, másnaposan ébred. Próbál erőt venni magán, hogy felkeljen az ágyból. Az ágya mellett talál két szem aszpirint egy pohár vízzel. A széken kikészítve tiszta, vasalt ruha, az egész szobában gyönyörű rend. Az asztalon egy üzenet: "Drágám, reggeli a konyhában. Elmentem bevásárolni, sietek haza. Szeretlek."

Kitámolyog a szobából, az egész lakásban minden a helyén, a konyhában meleg reggeli illatozik, mellette friss újság. A fia az asztalnál ül és reggelizik.

- Mondd, fiam, mi történt itt az éjszaka?

- Úgy volt, apu, hogy éjjel háromkor hulla-részegen betámolyogtál az ajtón, összetörtél néhány bútort, odahánytál a nappali szőnyegére, és aztán beverted a fejed a szobaajtóba.

- És akkor hogy-hogy ilyen rend van, és finom reggeli vár?

- Amikor anyu bevonszolt a fürdőszobába és próbálta rólad lerángatni a nadrágot, azt mondtad neki: Asszonyom, vegye le rólam a kezét, én nős ember vagyok!"

2019. aug. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7-es ez jó XD
2019. aug. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Hát igen sajnos megesett velem egy kis félrelépés mikor ájulás közelig ittam magam. A lelkiismeretem nagyon nehezen viselte, az sem segített a dolgon hogy tagadtam mindent mindenkinek, senkivel sem tudtam beszélni erről :/ DE legalább a barátnőm nem tudta meg.


18/F

2019. okt. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!