Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek az igaz, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az igaz, hogy minél intelligensebb egy lány, annál kisebb az esélye, hogy párkapcsolata legyen?

Figyelt kérdés

Szerintem ez tinikorban igaz,mert a többség páva fiú a buta libákra megy,de azért pl.felnőtt korban szerintem ez már nem igaz.


U.i:nekem van barátom,szóval a kérdés elméleti:)



2019. aug. 27. 09:50
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Nem tudom... Az én baráti körömban annak a lánynak aki szerintem a legintelligensebb van barátja. Amúgy nagyon aranyos lány, tök jó stílusa van, és a fiú is nagyon okos.
2019. aug. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Ez nem csak a lányokra/nőkre igaz.

Az intelligensebb emberek mindig nehezebben találnak maguknak komoly kapcsolatot, mert sokkal több elvárásuk/elképzelésük van.

Igaz ez mind tini- mind felnőttkorra, mind nőkre mind férfiakra.


De persze a szerelem ettől függetlenül vak, és a legjózanabb embereket is sokszor megbódítja életük során.

2019. aug. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

Felnőtt korban is igaz.

Férfiakra is.

Aki okosabban áll a kapcsolatokhoz, az kevésbé hagyja magát kihasználni, átverni, sokkal jobban meggondolja, hogy belemegy-e egy kapcsolatba, jobban átlát a másikon. Ha megvan a magához való esze, akkor feltételezhető, hogy egyedül is megállja a helyét, tehát "kényszerből" nem fog mással lenni.

Kevésbé hagyja magát irányítani, és sok férfi és nő van, aki irányítani akarja a párját.

2019. aug. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%

Ha azt vesszük, hogy nem adja egy szintnél alább, akkor ugye minél intelligensebb, ez a léc annál magasabb, és annál kevesebb emberből meríthet.

Úgyhogy matematikailag igen, bár azt gondolom, egy jó párkapcsolat nem feltétlenül IQ kérdése egy bizonyos szint felett.

2019. aug. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
62%
Ez szerintem életkortól is függ mert ha egy 14-16 éves lány okosabb/ intelligensebb a kortársainál (vagy csak annak gondolja magát) akkor nem fog összejönni egy jött ment adott esetben önmagánál éretlenebb esetleg butább kortársával és ezért később már nem nagyon fognak nála próbálkozni.. De mikor 17- a fiúk is kezdenek “beérni” komolyodni és a lányok is alább adni a túlzó elvárásaikból akkor ez változhat.
2019. aug. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!