Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lehet, hogy szakítás lesz a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dundus1000 kérdése:

Lehet, hogy szakítás lesz a vége? 18/f

Figyelt kérdés
A barátnőm állandóan szidalmaz engem (amit egybéként meg lehet érteni, mert van valóságalapja ,de kicsit túlzásnak érzem, igaz néha viccből csinálja). Szidalmazni elég sokat szidalmaz, de az idejét sem tudom mikor dícsért utána. Mindennek tetejében most fog egyetemre menni (és elkezd diákmunkázni, tehát szerintem elég keveset fogunk találkozni). Ő 19 éves, én 18
2019. aug. 29. 11:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi ezt nem tudhatjuk, de nem értelek amúgy... leírsz pár sort a "kapcsolatodról", és Mi, válaszadók ez alapján döntsük el azt, hogy mi lesz ennek a vége? Te csak jobban tudod, mint mi... mert mi nem látunk bele a kapcsolatba.


De amúgy ha zavar, beszéljetek róla, és megoldódik a dolog.

2019. aug. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy egy éve vagyunk együtt
2019. aug. 29. 11:32
 3/3 Thispain ***** válasza:
Ez egy nagyon jó kérdés. Egyébként a leírtak alapján a lány valószínűleg nem fog szakítani, ha mégis, súlyosabb okokból teszi, viszont én a helyedben valószínűleg szakítanék.
2019. aug. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!