Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk/Lányok! Ti a párotokkal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Lányok! Ti a párotokkal hányszor találkoztok hetente?

Figyelt kérdés

Nyáron jöttem össze vele és mindem nap együtt voltunk mert egy helyen dolgoztunk és munka után is együtt csináltunk valamit... Suli miatt félek, hogy kevés idöm lesz rá és mahyon dog hiányozni vagy eltávolodunk...

16/F



2019. aug. 29. 22:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Az elején hetente egyszer. Mostanában többet. Volt hogy két hetet voltam nála. Most szerintem úgy lesz suli mellett hogy hétvégén leszünk együtt.

Nem kell félned, ha szeretitek egymást úgy is megoldjátok a találkozást. :)

18l

2019. aug. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Thoughtful ***** válasza:
Én ezért várom a sulit. Koliban ismertem meg és év végén jöttünk össze ezért elég szar volt h nyáron alig tudtunk találkozni mert messze lakunk. Az elején heti 2szer max mert pesten gyaksziztunk de full más időbe végeztünk. Aztan amikor véget ért a melo volt h eltelt 1 hét ugy h nem taliztunk mert csaladdal nyaraltunk stb aztan nyár vége fele mar sokat voltunk együtt
2019. aug. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!