Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Unikornisszarv kérdése:

Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Az van, hogy már több mint 10 hónapja együtt vagyunk, de olyan dolgokat csinált ami számomra nagyon nem pálya.

Volt hogy megvágta magát mert össze vesztünk, sétáltunk és egyszer csak mondta “az exemmel itt volt az első csókunk”. A rá adás pedig, hogy nem érzem azt hogy szeret, persze mindig mondja. De a tetteivel nem nagyon támassza alá ezt az állítást.


Volt már hogy elhatároztam magamba, hogy ennek véget vetek, szakítok vele. de mikor oda álltam elé akkor nem tudtam kimondani...



2019. aug. 30. 00:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Pedig szakítanod kéne, és gondolom ezt te is tudod. Ez a megvágás nem pálya dolog, érzelmileg zsarolni valakit ezzel meg épp hogy nem szerelemre utal, ahogy az sem hogy az exével való múltat emlegeti. Mindennek a kulcsa a kommunikáció: üljetek le és beszéljétek meg a dolgot, de ha már úgy látod hogy a kapcsolatotokon már a Jóisten sem tud javítani, akkor állj elé és mondd a szemébe hogy szakítani akarsz. Ne hagyd magad érzelmileg zsarolni. Lehet hogy ez nep szép dolog, de ha azzal fenyeget hogy bántja magát akkor ha szakítasz vele , mondd el neki hogy ez beteges és hagyd ott a p***ába.
2019. aug. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én szakítanék

Semmi értelme

Pláne ha ilyen labilis és lelkileg roncs

Bár pont emiatt kellene vele valamilyen szinten kíméletesen közölni

De elmondtad igazából te is hogy ez így nem működik

2019. aug. 30. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
erre van egy egyszerű megoldás. Komunikáció
2019. aug. 30. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én elhagynám. Figyelj,az hogy az exével való közös múltját emlegetí,az rossz.

Az hogy megvágta magát egy veszekedés miatt... Legközelebb az erét fogja elvágni....vagy a nyakadat.


Te is tudod,hogy ez így nem mehet tovább. Hagyd el a p.csába,majd találsz egy jobb srácot.

2019. aug. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!