Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem tudom mit csináljak és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit csináljak és meg azt sem hogy kit szeretek, van valami normális felfogás erre?

Figyelt kérdés
Majdnem másfél éve van baratom (az első) és egészen eddig jo volt de az utóbbi hónap/hónapokban úgy viselkedett velem mintha nem is a barátnője lennek mert meg csak le se szart... közben a munkahelyemen megismerkedtem egy sraccal aki viszont nagyon jol bánik velem és ezért valahogy elkezdtem iránta érdeklődni. Tegnap voltam nála (nem volt semmi mivel alapjáraton van baratom) de nagyon jol elvoltunk és ha meglatom az az érzés fog el mintha szerelmes lennek, de a barátomnál meg sincs már meg ez az érzés viszont nem tudok vele szakítani mert valamilyen szinten szeretem de ezzel az utóbbi stílusával hogy meg csak vissza sem irt eltavolodtunk egymástól. Mit kene tennem?
2019. aug. 30. 08:34
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Amit csinálsz, az már megcsalás tudat alatt!
2019. aug. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha leszar akkor felesleges folytatni vele. Ha úgy érzed, hogy a másik srácban megvan ami kell neked akkor még addig csapj le rá ameddig van lehetőséged, mert ő sem fog éveket várni rád valószínűleg.
2019. aug. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha l.sz@r akkor hagyd a jelenlegi kapcsolatodat. És ha az új srácban megtaláltad azt,amire vágytál,akkor hagyd el a párod a srácért.
2019. aug. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Rajtad múlik,hogy kit/mit választasz.
2019. aug. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

"Tegnap voltam nála (nem volt semmi mivel alapjáraton van baratom)'

Ha nem lenne barátod, akkor sem kellene könnyen adnod magad. Szóval ....

Amúgy röviden és tömören szakítás.

2019. aug. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

De nem tudom kit válasszak mert amikor ezen vitazunk a párommal hogy leszar akkor hirtelen erdekelni kezdem egy hétig aztán megint leszar...


Nem adom magam könnyen mert csak úgy mentem at hogy az anyukaja meghívott vacsira aztan utána a kertben voltunk a kutyájaval és csak beszélgettünk.

2019. aug. 30. 14:37
 7/7 anonim ***** válasza:

A jelenlegi barátod csak szórakozik veled. Akit érdekelsz,az nem így viselkedik.

De az a fontos,hogy ne ugorj egyik kapcsolatból a másikba.

2019. aug. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!