Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi tévő lehetnék?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő lehetnék?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

18 éves lány vagyok. 2 hónapja szakítottam egy sráccal, 10hónapig voltunk együtt. Sajnos egy idő után tipikus lelki zsarolóvá vált, ellenőrizgetett, nem akarta megengedni hogy kifessem a körmöm, stb..úgy beszélt velem, mint egy kutyával, aztán mióta szakítottam vele, nem is beszéltünk. Közös ismerősünktől hallottam, hogy eleg durvan elkezdett drogozni és inni.

Az exem egyik osztálytársával, akivel jóba van, elkezdtem “kavarni” , vagyis nem volt koztunk semmi csak nagyon jól kijövunk egymással es tény es való hogy tetszunk egymásnak, de nem volt koztunk semmi. Ő ezt megtudta, és most mind a kettőnket meg akar veretni az elmebeteg haverjaival, akiket én csak most “ismerek meg igazán”, valamelyik börtönbe volt,stb... Viszont nem értem, hogy 2 hónappal szakítás után neki miért nem mindegy kivel és mit csinálok, hiszen ő mindezt a kapcsolatunk alatt tette, hogy kavart lanyokkal.

Minden a feje tetejére állt, a családomról beszél, hogy megöleti apukámat is, (Anyukám sajnos már nem él, egy éve veszítettem el), de apát, tesómat és engem folyamatosan a szájára vesz és olyanokat üzenget hogy ránkgyújtják a házat, stb...

A családom erről nem tud. Hétfőn suli, félek, hogy nekimegy a fiúnak aki tetszik, vagy kárt tesznek a haverjai bennünk.

Mit tehetnék?😭


2019. aug. 30. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Őszintén nem értem,hogy 10hónap alatt hova tette a srác ezeket a barátait?Ennyi ideig nem dugdossa az ember őket.Egyébként merész húzás volt tőled egy iskolai haverjával kezdeni,ha tudtad,hogy agyilag nem minden oké a volt párosnál.Szerintem ha jót akartok magatoknak amíg ez nem csillapodik a fiúben nem nagyon mutatkoztok együtt a haverjával.
2019. aug. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak a szája nagy, vagyis nagyon remélem. Ha nem fejezi be a fenyegetést, azért szólnék a tanároknak.


Ha összefuttok, csak mosolyogj és ignoráld. Ne szólj hozzá, mintha nem is létezne.


A fiúnak azért szólnak, de ő se tegyen semmit.


Ha ne adj Isten mégis történne valami, őket csukják le.


Édesanyádért pedig részvétem! Légy erős.

2019. aug. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rendőrség. Ez már fenyegetésnek számít. Meg lehet próbálni a távoltartási végzést is ha odáig fajul.
2019. aug. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Minden a feje tetejére állt, a családomról beszél, hogy megöleti apukámat is, (Anyukám sajnos már nem él, egy éve veszítettem el), de apát, tesómat és engem folyamatosan a szájára vesz és olyanokat üzenget hogy ránkgyújtják a házat, stb..."


Ez nálam minimum egy feljelentést érne. Szerintem minél előbb jelentsd fel,mert ez már komoly fenyegetés.

2019. aug. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Amit tehetsz,hogy kerüld el azt a srácot,akivel jóban van. Nem ér ennyit egy idegen ember,hogy te vagy valakid veszélybe kerüljön.

És légy körültekintő, és ha kell, fordulj a rendőrséghez.

Mégegyszer mondom: Töröld ki azt a másik fiút az életedből. Nem ér annyit. 18 vagy,felesleges kapcsolatból-kapcsolatba menni.

2019. aug. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!