Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi a véleményetek egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy ilyen nyílt kapcsolatról?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 19/f vagyok.


Tételezzünk fel egy nyílt kapcsolati sémát. A csajjal csinálunk közös programokat, szex is van, lelkizünk is egymással, viszont nem nyúlok bele abba, hogy a csaj rajtam kívül mit csinál, és ezt oda-vissza kölcsönösen.


Én úgy tartom, nincs jogom magamhoz láncolni senkit, és másnak se engem. Nem is akarom. Én nem várom el, hogy szorosan kötődjön hozzám. Senkinek nem tudom előre garantálni, hogy meddig fogom tudni szeretni, így elköteleződésektől óvakodok.


Persze én olyan személyiség vagyok, hogy nem bírom az erős kötődést. Elítélhettek ez miatt, de ez van. Nem bírom beleőrülök, ha valaki ragaszkodik hozzám, vagy én hozzá. Tiszta ideg vagyok, egy rémálommá válik az életem, ha valaki mániákusan belémszeret, mindig velem akar lenni, stb.


Nem bírom a kötődést, ezért csak lazán, nyugisan, szabadon szeretnék ilyen nyílt kapcsolatot, amit leírtam.


Szerintetek vannak, akik belemennének ilyenbe?



2019. aug. 30. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jó,de azért hűség legyen.
2019. aug. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Természetesen az őszinteség alap itt is.
2019. aug. 30. 14:13
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
Én spec visszataszítónak tartom. Aki a hűségről azt hiszi, hogy rablánc, annak fingja nincs arról, hogy mi a szerelem.
2019. aug. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia,

Itt egy hasonló kérdés, szerintem jobb ha a szerelmet keresi valaki:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szere..


Üdv, szép napot.

2019. szept. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%

Teljesen egészséges hozzáállás.

Egyébként aki görcsösen kapaszkodik a másikba és folyton ellenőrzi, az épphogy nem kötődik, hanem képtelen megbízni a másikban.

2019. szept. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!