Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek nyomulósabb kéne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nyomulósabb kéne legyek nők terén? 17/F

Figyelt kérdés

Röviden annyi a lényeg, hogy csajozni szeretnék.

Volt egy lány még régebben akivel összejöttem és miután elhidegültünk egymástól elment a kedvem és a merszem is, hogy lányokag fűzögessek. Eléggé nehezen felejtem őt el, de mára már kicsit jobb a helyzet

Párszor azóta még irogattak kisebb csajok a suliból meg máshonnan is(pl. most is eggyel beszélek)

Csak az a bajom, hogy nekem annyira nem jönnek be ők. Mert kicsit nyomulósnak tűnnek és szerintem kicsit fura, hogy lány "fűzi" a csávót(jelen esetben engem)


Nemtzdom mi van velem

Kicsit büszke de leginkább beszari lehetek h az elmúlt 2 évben nemnagyon írtam rá csajra. Inkább vártam h ők írjanak, de ennek az a következménye, hogy valószínű nekem nem fog megfelelni a hölgyemény..


Ha ráírnék valami jó csajra a suliban tuti rohadtul félnék a visszautasítástól.

Azt érzem, hogy rohadtul nincs meg hozzá az önbizalmam.Meg hogy tuti nehezen viselném el ha kioffol és elmenne a kedvem az egésztől.

Tudom, hogy fontos az önbizalom, meg h legyünk tökösek és nem kell megijedni a lányoktól, de valamiért én tartok ettől.


Ti, hogy csajoztok/csajoztatok skacok?

Adjatok már valami tanácsot légyszi..

Régen nagyon lazán ment az egész. jó csajokra írtam rá és pozitív élménseim voltak, de valahogy megváltoztam(lehet a csaj miatt)



2019. aug. 30. 21:32
 1/2 anonim ***** válasza:
57%

Ne félj a visszautasítástól!

Az élet csupa elismerésből és visszautasításból áll. Ez így a helyes. Nem lehetünk mindenben sem tökéletesek, sem tökéletlenek. Szedd össze magad, légy a régi önmagad - csajozz. Aki elutasít, ne erőltesd, hiszen nem vagy az esete. Van másik, harmadik, x-edik...

2019. aug. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Őőő, ha azt "várod", hogy a csajok közeledjenek és te magad nem közeledsz, akkor ne csodálkozz, hogy csak olyan csajokkal kerülsz kapcsolatba, akik nyomulnak. Mert ugye akik nem nyomulnak, azokkal hogy is kerülnél kapcsolatba, ha sem ők, sem te nem közelítesz?

Ez olyan, mint a biciklizés: ha nagyon régen bringáztál utoljára, bizonytalan leszel, amikor újból felülsz rá, de ha nem ülsz fel, akkor tuti nem jön vissza a biztonság :)

2019. szept. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!