Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Túl reagálnám vagy tényleg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Timiii_16 kérdése:

Túl reagálnám vagy tényleg valamire céloz a barátom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A barátommal távkapcsolatban élünk és azt tudni kell róla hogy ő kifejezetten a pufi lányokat szereti/kedveli.

Első találkozásunknál és is elég pufi voltam mint arcban mint testben...azóta fogytam,amit nem néz úgymond jó szemmel.

Ma valahogy előjött az a téma,hogy milyen volt az 1. találkozásunk stb. és mondta hogy változtam és hogy akkor olyan kis pufi voltam,most meg...és abba hagyta a beszédet,csak olyan szomorúan nézett.Félek hogy így nem tetszek neki eléggé,mint "pufin".Mit tegyek hízzak hogy újra el nyerjem a tetszését?Pedig annyit szenvedtem azokkal a kilókkal és még most sem vagyok teljesen meg elégedve magammal.

Hiába mondja hogy tetszik a testem neki stb,amikor hozzám "csap" egy ilyen mondatot...őszinte leszek eléggé rosszul esik de lehet velem van baj , lehet én vagyok túl érzékeny és reagálom túl a dolgokat?

Nem tudom,tényleg...

Ti mit gondoltok?

Válaszaitokat előre is köszönöm! :)



2019. aug. 31. 12:21
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Az őszinte asszertív kommunikáció sokat segít. Javaslom használd, vagy lesz egy rakás hulladék (emberi) kapcsolatod.
2019. aug. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%
Lehet testileg jobban vonzódott hozzád amikor pufibb voltál. De nem a testedbe szeretett bele, szóval megnyugodhatsz, így is imád téged és ha tudja, hogy neked nem tetszettél úgy és még fogyni szeretnél, akkor el fogja ezt fogadni, mert fontos neki, hogy boldog legyél. Beszélgess vele erről. Várjuk a fejleményeket! :)
2019. aug. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
30%
Ő is "pufi"? Amennyiben igen, valószínűleg az nem tetszik neki, hogy testileg jobb leszel nála lassan, és frusztrálja. Ha a válasz nem, akkor pedig szimplán ez izgatja, de ettől még egészségügyileg és mentálisan is jobb lesz Neked ha nem vagy "pufi"
2019. aug. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Kettessel nem értek egyet. Eleve tavkapcsolat, ritkán találkoznak. Ha a tesi vonzódás elveszik, sokszor a szerelem is. Es lehet hogy egyszerűen nem szereti a vékonyakat. Ez van, ezt senkinek nem lehet fel róni.

Ha te magadnak vekonyan tetszel, akkor szakitsatok. Kerdezd meg szeret es vonzonak talal e vekonyan is. Ha elgondolkodik rajta, szakitsatok. Egyikőtöknek sem jo ez igy.

2019. aug. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Csicuki ***** válasza:
100%
Ha neked az kell hogy jól érezd magad a bőrödben hogy néhány kilót le adsz akkor tedd azt. A barátod ha szeret ezzel együtt is fog szerintem.
2019. aug. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezekszerint a mostani állapot nem tetszik neki,csak nem meri kimondani.Viszont Én a helyedben nem híznék miatta,nem véletlenül fogytál,zavartak a kilók.
2019. aug. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
4-es leírta a lényeget. Ne hízz azért, mert másnak úgy jobban tetszenél, ez orbitális hülyeség. Azért fogytál eleve, mert így jobban érzed magad.
2019. aug. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért az komoly hogy igy lehet manipulálni rengrteg embert. A helyedben én lettem volna megsértőddve , hogy mondhat ilyet annak akit "szeret" ? Lehet azt gondolja ha lefogy többen be próbálkoznának és találnál jobbat nála... 🤢 Undorító teljesen nézve is...
2019. szept. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Simán kérdezz vissza, és mutass is rá az ellentmondásra. Ne hagyd magad manipulálni, mert a "nincs semmi baj", miközben alattomosan piszkál, az manipuláció.

És ha tartósan rosszul érzed magad ebben a kapcsolatban, akkor hagyd ott. Majd lesz, aki szeretni is tud.

2019. szept. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!