Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek működni fog a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek működni fog a kapcsolatunk a koli mellett?

Figyelt kérdés

Na az lenne a történet, hogy eléggé közel lakunk egymáshoz de én most kerültem fel középiskolába ami kb 120KM-re van szóval kollégista leszek.

A párom egy évvel fiatalabb szóval ő neki még nincs problémája az utazással.

Szerintetek ez mennyire lesz működőképes hogyha kb péntek délutántól vasárnap délutánig tudunk együtt lenni? :D



2019. aug. 31. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
92%

Minden kapcsolat addig működik amíg valamelyik tagja el nem cseszi.

Kell a kitartás de ez rengeteg idő még ha a mostanihoz képest kevésnek is tűnik.

Ki fogjátok birni.

Legalábbis ha te már egyetemista kollégista vagy a szerelmed meg végzős .

Ha még csak 9.es leszel a lány még 8.os akkor nem tudom.

Ahhoz gyenge

2019. szept. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

Ismerek egy párt, akik tavaly nyáron jöttek össze, a fiú kollégista, a lány bejárós (tehát pár évvel idősebbek mint ti, de nem hiszem hogy ez fontos) és működik nekik. Együtt töltik a hétvégét, aztán a srác megy vissza koliba. Gondolom sokat írkálnak és telefonálnak mikor nem látják egymást. Minden probléma megoldható, de mindkét fél kell hozzá, ez kétemberes meló.

17/L

2019. szept. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Eleg fiatalok vagytok meg ha most kerultel gimibe (nem itelkezek ez alapjan).

Nem irtad le hogy ki a fiu de ugy gondolom hogy amelyikotok atkerult az uj tarsasagba kerul, ellesz foglalva , nyilvan az uj lanyok/fiuk vmennyire felkeltik az erdeklodeset. Nem fog annyira figyelni arra amelyikotok otthon maradt. Ilyen korban uj kozegben gyakori a klikkesedes, kavargatas es emiatt lehet szetmentek mert kalndra vagyik.


De az is lehet hogy kivbrjatok hetvegente egyutt lesztek nem akarok rosszindulatu lenni de szerintem ilyen fiatalon ez meg “veszelyes” azt hinni hogy tartos marad.

De azert hajra

2019. szept. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
újabb szép példa, mi a párommal 1 éve ismerkedtünk meg, én pécsen tanulok, ő pedig debrecenben volt, de mindketten pestiek vagyunk. fél évig ingázásról szólt a kapcsolatunk meg a matekozásról, de a nyarat együtt tudtuk tölteni végül össze is költöztünk, azelőtt távkapcsolat ellenes voltam de mellette megtanultam hogy ez csak kifogás
2020. jan. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!