Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az gaz ha mar keszen allnal a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gaz ha mar keszen allnal a szuzesseged elvesztesere es semmi melled? . Ti voltatok igy evel? A fiuknak mi a velemenye?

Figyelt kérdés

2019. aug. 31. 22:58
 1/8 anonim válasza:
77%
Kedves Viki. Ha 21 évesen nincs melled, akkor már nemigen lesz. Ettől függetlenül a szüzességedet bárki örömmel elveszi.
2019. aug. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%
Inkább az a szánalmas hogy így viselkedsz. Ha cska a külső a fontos és a melleddel vagy elfoglalva, te se normális kapcsolatba szerető fiu mellett fogod elveszteni ezt lefogadom.. Melyik buliba tervezed te is elveszteni kedves troll kérdező? Vállalom a feladatot ugy is magányos srác vagyok :D
2019. aug. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Kathryn_Croft ***** válasza:
72%
Vannak olyan srácok, akiknek pont az tetszik ha a lánynak alig van, plusz olyat kell választanod, aki nem arra megy, hogy kinek mekkora melle van.
2019. aug. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%
2-es vagyok, így van 3-as, ezt terjeszteni kéne már, mert ez a gondolkodás gusztustalan..
2019. aug. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Kathryn_Croft ***** válasza:
77%
Köszönöm kettes. Szerintem normálisan gondolkodó, érett ember nem hiszem hogy az alapján fog választani hogy kinek milyen a mérete. Szerintem az arc és az ápoltság sokkal mérvadóbb, már ha igényes az illető és külsőről van szó.
2019. aug. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
2-es vagyok, szerintem MAX az arc a lényeg és ennyi. igazából én se vagyok valami ápolt, nem az a fajta vagy aki naponta, vagy 2x fürdök, de én ki se teszem a lábam hogy koszos legyek :D Kiöltözni nem szoktam, lányoknál se szeretem ez a smin haspóló stb szerű kiöltözést, ez inkább taszít.. Jó lenne olyat találni aki elfogad engem és hűségbe szeret engem jóba rosszba, de hát a mai világba ilyen pesti lányt... Ráadásul élőbe nekem nem is megy szóval neten kell keresnem...
2019. aug. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
41%

Tudod, az a helyzet, Viki, hogy az anyukádnak se volt. Vagy a nagymamádnak.

És ő is elkelt.

Más kívánatos tulajdonságai is vannak (jó esetben) egy nőnek, nem csak a melle.


A másik dolog, hogy 16 évesen, ha még fiúd sincs, akkor még inkább ne legyél készen a szüzességed elvesztésére.

2019. szept. 1. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

És ez a kettő most, hogy függ össze? De most őszintén...


Engem úgy is megszoktak nézni a fiúk, hogy nincs se mellem, nem is öltözködöm kihívóan, smink pedig nulla, ráadásul fiatalabbnak is nézek ki kicsit a koromnál... Szóval itt nem hiszem, hogy a melled méretével van a gond.


Én egyébként sosem akartam nagy melleket, hálistennek nem is lett és sosem értettem, hogy miért akar a lányok többsége nagy melleket... Csak a gond van velük. Kicsi az perfect.


Jó értem én, hogy a fiúk többsége erre gerjed, de akinek csak a nagy mellem miatt kellenék, az kapja csak be nyugodtan a sajátját.


De persze, ha egy lánynak nincs nagy melle, akkor selejt, ha egy fiúnak nincs meg 20cm, ő is selejt... Tényleg nem értem ezt a mai világot.


16/L

2019. szept. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!