Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Kidobtam. Szerintetek jol tettem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kidobtam. Szerintetek jol tettem?

Figyelt kérdés
Most elegeltem meg a tulzott feltekenyseget. Szinte arra celoz hogy suliba se jarjak nehogy megcsaljam. Pedig nem vagyok pasizos.. undoritosagokat mond nekem hogy keres nekem valakit de oda kell mennem le sz.... ez tette be a kaput. Most sirdogal, felek hogy meg enyhulok mert van egy tunemeny oldala, de a masikat akkor veszi elo ha feltekeny. Nembirja elviselni hogy volt elotte kapcsolatom alandoan rola kerdez, meg a telefonom is eltorte. Kerlek titeket biztassatok hogy ez nem allapot, nincs tamaszom en pedig nem szeretnek megenyhulni vagy felni a maganytol :(
2019. szept. 2. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Jól tetted. Nem jobb egyedül, mint állandó terrorban? Na ugye. Az ilyen féltékenykedő emberekkel való kapcsolat lószart se ér, ennél csak jobb lesz. Maradj erős és okos és kerüld el messziről ezt az undorító hulladékot.
2019. szept. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó döntést hoztál.
2019. szept. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Most is hivogat hogy ott a volt kutyám a sarkon menjek le hozzà -.-
2019. szept. 2. 15:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen,jól tetted.
2019. szept. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jól tetted.

Tiltsd le a telefonszámát, tiltsd le fbról, és minden honnan ahol el tud érni, és valamivel könnyebb lesz ellenállni.

2019. szept. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!