Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mikortól illik lány menjen a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól illik lány menjen a fiúhoz, s nem fordítva?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A helyzet a következő: a barátommal lassan 2 hónapja, hogy együtt vagyunk, és más-más faluban élünk. Ő már többször járt nálunk, én viszont még náluk nem, mivel a szüleim úgy gondolják, hogy nem szép dolog ha a lány megy a fiúhoz, s nem fordítva. Szerintetek ez helyes így? Ti is így gondoljátok? Vagy mikortól lehetne ez másképp? Hogyan tudnám a szüleimet meggyőzni, hogy engedjenek el a sráchoz? Köszi a választ előreis. :)

2019. szept. 2. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk úgy volt hogy ő lakott a-ba én c-be és b Ponton találkoztunk. Egyébként nálunk is így gondolják hogy úgy illik hogy a fiú jöjjön a lányhoz.

Mond nekik hogy már két hónapja együtt vagytok és már neked illendő lenne elmenni hozzá,és nem csak fordítva.

2019. szept. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 October15 ***** válasza:
100%

Illendő? :D Ugyan kérlek.. Pontosan tudjuk, hogy miért akarnak otthon tudni és hát khm az nem az illem. XD

De ha már illendőség yep úgy lenne illendő az 1. naptól kezdve, hogy az megy a másikhoz aki éppen ráér / van rá pénze stb de optimális esetben fele/fele. Meg ha már illem akkor az hol illendő, hogy 2 hónap alatt még nem találkoztál a szüleivel? :D Nah... maradjunk annyiban, hogy nem az illem itt a kérdés. :D

2019. szept. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi már lassan fél éve együtt vagyunk, nálunk úgy van/volt hogy általában Ő jön, de többször is előfordult hogy én mentem. Pl. Amikor beteg volt, én mentem hozzá ápolgatni, stb. Amikor meg én nem tudtam valami miatt menni akkor Ő jött. Sosem vártam el hogy mindig Ő jöjjön.
2019. szept. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát exem jött annó ide először szóval nem kell először a fiúnak menni amúgy f.om XXI. sz..
2019. szept. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi, mindenkinek a választ!

A szüleim elég konzervatívak... Lehet, hogy arra gondolnak, amire a második válaszadó célzott :D, nem tudom... De azzal jönnek, hogy ez mennyire egy furcsa dolog, ha lány megy a fiúhoz, meg hogy annó náluk anyukám csak 18 éves korában ment el apukámékhoz, úgy, hogy 15 volt, amikor járni kezdtek. Úgy nem szeretem, amikor ilyen érvekkel jönnek... Találkoztak már a sráccal, nem kellene miatta aggódjanak, mert látszik rajta, hogy nem tenne semmi olyant, amit még nem kellene... Hmmm. Amúgy találkoztam már a szüleivel, most elsején. Egy város nap alkalmával. A barátom ezt is hozta fel érvnek a nemrégi üzenetében, hogy most, hogy már találkoztam a szüleivel, és már 2 hónapja együtt vagyunk, akkor igazán elmehetnék hozzájuk. A héten anyum bejár az ő falujuk melletti faluba,az iskolába, s jó volna, ha sikerülne meggyőzem, hogy akkor vigyen el engem a fiúékhoz... Még ha szerinte 2 hónap édes kevés is...

2019. szept. 3. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!