Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem aludhat nálam, ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem aludhat nálam, ilyen esetben mit tehetek?

Figyelt kérdés
Első barátnőmmel 2 évet voltunk együtt, az apja megmondta nekem, hogy amíg nem lesz 18 addig nem aludhat velem, tehát otthon fel sem hoztam, sőt 18 éves kora előtt szakított, tehát mindegy is lett volna. Eltelt másfél év, lett egy új kapcsolatom, ami kezd komollyá válni, persze még nem tartunk ott, hogy együtt aludjunk, de már szóba jött. Ma összevesztem a szüleimmel mivel sokszor másnap hajnalban érek haza (péntekről szombatra, vagy szombatról vasárnapra) és erre úgy reagáltam, hogy mi lesz ha majd ott alszok, esetleg ő itt? Erre rávágták, hogy olyan nem lesz, ha majd úgy alakul költözzek oda, de ő nálunk nem fog aludni az biztos. Igazából sejtettem, hogy bármikor elő jön ez a kérdés akkor hasonló lesz a válasz, mert ők nagyon mélyen hívők. Ráadásul valamilyen szinten én is illetve a barátnőm is, de mi másképp látjuk a világot. Az exemet szerették, pedig nem volt ilyen jó lelkű mint a jelenlegi. Egyébként megérteném, ha 16 évesek lennénk, de én 20 ő 18.

2019. szept. 4. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Hu ez erdekes ilyen korban. Nem tudom dolgozol-e mar hogy esetleg koltozesrol legyen szo, bar az meg korai lenme ha az egyutt alvast is annak latod.

Probalj komprumisszumot kotni a szuleiddel hogy ez ne legyen gyakori, de pl. hetvegen engedjek meg.

Magyarazd el hogy ez a dolgok rendje, felnottetek, attol fuggetlenul hogy vallasosak vagytok (nemtudom a hazassag elotti szex dolog nalatok mennyire komoly) attol meg ugyanugy tinik vagytok es nem kell ennyire “szuziesnek” lenni.

Ebben a korban miutan a kapcsolat ott tart szerintem egyertelmu higy megkene engedni.

2019. szept. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Felnőttek vagytok, olyan nincs hogy nem engedik meg. Ha meg azért mondjak mert az ő házukban ti biztos nem fogtok hancúrozni, akkor máshol kell megoldani
2019. szept. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha van autód, akkor hidd el semmi sem lehetetlen, feltéve ha az a cél.
2023. ápr. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!