Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szakítsak, vagy ne? Bővebben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtuuuuuuuudommm kérdése:

Szakítsak, vagy ne? Bővebben lent. Kicsit hosszú.

Figyelt kérdés
Az egész úgy indult hogy egy jó ideje sok vita volt köztünk. Több mint kéne. nagyon szeret focizni. Afféle szenvedélye, ahogy ő mondta. És ezzel nem volt semmi bajom. Örülök ha van hobbija. De sokszor volt olyan hogy megbeszéltük hogy találkozunk és lemondta mert vagy ment focizni vagy meccset nézni a tévében. Tehát akármikor választania kellett mindig a focit választotta helyettem. És nem csak ennyi volt. Sokszor bántott meg és mondott olyan dolgokat amikkel megsértett. 10 hónapig voltunk együtt. Az fájt a legjobban hogy az elején olyan édes, törődő, kedves és figyelmes volt. De ahogy teltek a hónapok nem ismertem rá. Teljesen megváltozott. Egy idő után abban sem voltam biztos hogy szeret. Mindig megígérte hogy megváltozik, tartotta magát ehhez vagy másfél hétig, azután előről kezdődőtt az egész. Tegnap szakítottam vele. Azt mondta boldog volt azelőtti nap mert volt egy kis szabadsága nélkülem. Úgy csinált, mintha annyira ráakaszkodtam volna. És ezért szakítottam vele. Hogy legyen szabadsága. És még szokott írni, meg mondja hogy szeret. Nem tudom minek ha tudja jól hogy vége van. Tegnap azt mondta hogy nem akarja még megbeszélni mert tud nyugodtan focizni. Tehát még csak nem is tűnik úgy hogy bánja. Azt mondta legyen ez most egy szünet csak. És a legszarabb hogy az összes bántása ellenére képes lennék megbocsátani neki. Mert szeretem. És ma is haverokkal lóg. Egyáltalán nem tűnik úgy mintha bánná. De hiányzik. Borzasztóan. És azt hiszem félek a magánytól. De ha arra gondolok hogy hogy viselkedett velem, és tudom hogy nem fog változni afelé hajlok hogy nem lenne értelme miért kibékülnünk. Csak azután eszembe jut hogy szeretem és ez elnyom mindent. És olyan sok emlékünk van... Próbálok arra gondolni hogy ha most megbocsátok neki nem lesz jobb később. Nem fog változni. És megint ilyen szituba kerülünk. És megint szakítás lesz. És és nem akarom másodjára is átélni ezt. Igazából az jó volt benne hogy nem voltak ilyen ivó cimborái meg nem beszélt lányokkal. Egyszerűen csak a focinak és. És gyakran hanyagol és elhidegült tőlem. És nem ez az eslő alakalom hogy szakítás szélén állunk. De mind a két alkalommal megbocsátottam neki, mert megígérte hogy változik. Nyilván nem tette meg. Ezért nem akarom folytatni. De azután eszebme jut hogy mennyi emlékünk van. És ő az első komoly barátom. Eszembe jut hogy mit éreztem mikor vele voltam, a karjaiba zárt, megcsókolt... Hétfőn fogjuk jobban megbeszélni, személyesen. Azt nem tudom hogy ő mit szeretne. Ha folytatni akarja akkor választanom kell. És nem tudom melyik lenne a helyes döntés.
2019. szept. 6. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nem ismerlek sem téged sem a fiút, így nehéz válaszolni neked, inkább csak tanácsot tudunk adni. Én élsportolóként tekintettem a focira (5 edzés,1 meccs hétvégén, az is jó messze), amíg meg nem sérültem, ezt a barátnőm is tiszteletben tartotta, hogy nekem ez ugyanolyan fontos, mint ő, de mivel ő nagyon aranyosan elfogadta ezt, ezért amikor csak volt időm vele voltam, sokszor a pihenés/regenerálódás kárára ment, de nem az én, és főleg nem a kapcsolatom kárára ment. Az, hogy egy megbeszélt találkozót lemond, az nem szép, főleg, ha folyamatos lemondás, mert, ha igazán fontos vagy számára akkor figyel rád. Mellesleg a tv-ben való meccsnézés jó program lehet egy párnak, még akkor is, ha a hölgy tag nem is szereti a focit, de ennyi áldozatot képesek vagytok meghozni, hogy együtt legyetek a párotokkal, ahogyan én is képes vagyok megnézni egy olyan romantikus filmet vele,amit egyedül sosem néznék meg. Nem tudom hány évesek vagytok, de a barátod lehet még nem gondolkodik elég éretten. Tedd fel a kérdést neki, hogy mit szeretne, mit vár a kapcsolatotoktól, és kérd, hogy őszintén válaszoljon.

19f

2019. szept. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ő csak hobbiként csinálja. Nem szokott külön edzésekre meg meccsekre menni. Meg nincs külön úgy csapatban. Nagyon sok ismerőse van akikkel focizni szokott. De nem űzi versenyszerűen. És én tényleg tiszteletben tartom hogy focizik. De ne mondjon le megbeszélt dolgokat... meg nem csak ez a baj. Már rég nem olyan a kapcsolatunk mint rég. És ha rossz kedve van rajtam tölti ki. Sokszor sírtam miatta a kapcsolatunk alatt is mert megbántott...
2019. szept. 6. 16:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Én értem, hogy hobbiként csinálja, de az is igaz, hogy mindenkinek arra van ideje amire szeretne, hogy legyen. Ahogy te is mondod, azzal semmi gond nincs, hogy elmegy focizni a haverjaival, mert mindenkinek kell egy hobbi amiben ki tud kapcsolni, de ezt addig szabad csinálni, amíg nem megy a kapcsolat rovására.
2019. szept. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem adjál neki egy utolsó esélyt.De hétfőn mondd meg neki érthetően,hogy ez az utolsó esély. Egy próbát csak megér szerintem.
2019. szept. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne adj neki több esélyt, mert ugyan ez lesz a vége.
2019. szept. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!