Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek ez nagyon kíméletl...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nagyon kíméletlen szakítás így?

Figyelt kérdés
1 éve vagyok együtt a barátommal de már csak barátként tudom szeretni elromlottak a dolgok közöttünk amit nagyon sajnálok: erről a leendőbeli anyósom is tehet aki szinte minden közös programunkat elrontotta,a barátom ugráltatásával aki szinte sose tudott ellent mondani illetve a barátomnak is volt egy olyan időszaka amikor kegyetlen durva vicceket vágott a fejemhez és megsértett vele eléggé ezért kezdtem kiszeretni belőle. az utóbbi időben talán jobban próbál foglalkozni velem de részemről ez már nem a régi...szépen lassacskán a hónapban elkezdem kerülgetni hogy ne várja sokk pl:nem alszok ott náluk, egyre kevesebbet találkozunk tehát éreztetem vele hogy már nem a régi közöttünk semmi azután hónap végén 25.-e 26-a között leülök vele és megbeszélem hogy részemről ennyi volt mert már a 4.esélyét játssza és nem tudok hinni neki.elvileg tervezne még egy közös kirándulást nekem de én képtelen lennék vele elmenni... így is nagyon rossz érzés hogy barátként tekintek rá és úgy csókolózunk

2019. szept. 6. 19:24
 1/3 A kérdező kommentje:
szépen fogom neki elmondani nyilván nem bunkó szavakkal és egy csendes helyen
2019. szept. 6. 19:26
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen elfogadható ez a módszer,bár én nem húznám az időt vele
2019. szept. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Minél előbb mondd meg.
2019. szept. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!