Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Baj ha nem szeretek csókolózni?

Most van előszőr barátom és a héten csókolóztunk előszőr és rájöttem, hogy nekem ez valahogy annyira nem nagy élmény. Sokáig undorítónak is tartottam. Szeretem barátomat, nem is csókolózik bénán, azt mondta hogy én se, de valahogy nem élvezem. Az összebújást ölelkezést, szájra puszit azt szeretem, de a csókolózást nem igazán. Most mit tegyek?

Keress kérdéseket hasonló témákban: barát, barátnő, csókolózás, fiú, lány, szeretés, undor

szept. 8. 22:42  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Es a szex oke?

A válasz 13%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 22%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/15Időpont szept. 8. 22:44 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Még nem feküdtünk le, és mivel nem régóta vagyunk együtt, egy darabig nem is tervezünk

# 2/15Időpont szept. 8. 22:44 Privát üzenet
Minek ennyit varni....? Most mivel lesz jobb ha varsz par hetet majd el megy mashoz

A válasz 11%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 22%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/15Időpont szept. 8. 22:46 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Jó lenne, hogyha valaki valami értelnes választ is adna a kérdésre.

# 4/15Időpont szept. 8. 23:04 Privát üzenet
Nem baj, viszont ezt a barátoddal kellene megbeszélned szerintem, elvégre ôt is eléggé érinti ez :P

A válasz 85%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/15Időpont szept. 8. 23:14 Privát üzenet
deee csókolózni jó.

A válasz 19%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/15Időpont szept. 8. 23:15 Privát üzenet
mellesleg hogy jöttetek össze ha csók is most volt először?

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/15Időpont szept. 8. 23:16 Privát üzenet

#8 mert már az 1. Randin csokolozni kell vagy mi???

Kérdező:

Először nekem is elég fura volt a csók, olyan nyálas (mármint szó szerint :D ) és azt se tudtam, hogy igazából mi történik (kiesett az a pár mp), de később jobb lett, szóval szerintem majd te is megszereted 🙂

A válasz 91%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/15Időpont szept. 9. 00:09 Privát üzenet

Nem hinném, hogy baj.

Egyébként volt valami csaj betelefonáló egyszer egy rádióban, aki azt mondta, hogy megtanította már a férjét a nemnyelves-csókra.

A válasz 91%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/15Időpont szept. 9. 01:45 Privát üzenet
Régen èn sem szerettem, túl intim volt nekem. Lehet neked is ez a baj vele? Vagy csak szimplán rosszul csókol.. rengeteg oka lehet. Nincs ezzel semmi baj. De azért szólj neki.

A válasz 87%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/15Időpont szept. 9. 02:48 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek, miert van az, hogy nem szeretek csokolozni?
Csak én szeretek így csókolozni? (Fura kérdés) F
Nem szeretek csókolózni?
Beteges dolog, ha nem szeretek nyilvános helyen csókolózni meg összebújni a barátommal?
Az a lány aki 17 évesen azt mondja, hogy nyelvvel nem szeretek csókolózni szerintetek szűz?
Van 1 lány akit szeretek (ő is) és nem merem megcsókolni :/ nem csókoloztam még de nemis merem meg wááá adjatok 1-2 tippet légyszi miről beszéljel vele elötte? Azt sem tudom hogykell csókolozni :S

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Párkapcsolatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!