Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Baj ha nem szeretek csókolózni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha nem szeretek csókolózni?

Figyelt kérdés
Most van előszőr barátom és a héten csókolóztunk előszőr és rájöttem, hogy nekem ez valahogy annyira nem nagy élmény. Sokáig undorítónak is tartottam. Szeretem barátomat, nem is csókolózik bénán, azt mondta hogy én se, de valahogy nem élvezem. Az összebújást ölelkezést, szájra puszit azt szeretem, de a csókolózást nem igazán. Most mit tegyek?

2019. szept. 8. 22:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
13%
Es a szex oke?
2019. szept. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Még nem feküdtünk le, és mivel nem régóta vagyunk együtt, egy darabig nem is tervezünk
2019. szept. 8. 22:44
 3/15 anonim ***** válasza:
10%
Minek ennyit varni....? Most mivel lesz jobb ha varsz par hetet majd el megy mashoz
2019. szept. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Jó lenne, hogyha valaki valami értelnes választ is adna a kérdésre.
2019. szept. 8. 23:04
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
Nem baj, viszont ezt a barátoddal kellene megbeszélned szerintem, elvégre ôt is eléggé érinti ez :P
2019. szept. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
25%
deee csókolózni jó.
2019. szept. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
mellesleg hogy jöttetek össze ha csók is most volt először?
2019. szept. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%

#8 mert már az 1. Randin csokolozni kell vagy mi???



Kérdező:

Először nekem is elég fura volt a csók, olyan nyálas (mármint szó szerint :D ) és azt se tudtam, hogy igazából mi történik (kiesett az a pár mp), de később jobb lett, szóval szerintem majd te is megszereted 🙂

2019. szept. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%

Nem hinném, hogy baj.

Egyébként volt valami csaj betelefonáló egyszer egy rádióban, aki azt mondta, hogy megtanította már a férjét a nemnyelves-csókra.

2019. szept. 9. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
86%
Régen èn sem szerettem, túl intim volt nekem. Lehet neked is ez a baj vele? Vagy csak szimplán rosszul csókol.. rengeteg oka lehet. Nincs ezzel semmi baj. De azért szólj neki.
2019. szept. 9. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!