Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Kb.1 hónapja vagyok együtt a barátnőmmel. Mostanában nem mennek vmi jól a dolgok. Hétvégén jön haza. Egy két tanácsot adhatnátok, mit kellene csinálnom? Menjek el vele valahova? Egy kaja vagy vmi?

Keress kérdéseket hasonló témákban: párkapcsolat, szerelem

szept. 9. 20:45  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Igazából eddig nem csináltunk együtt sok érdekeset..

# 1/3Időpont szept. 9. 20:47 Privát üzenet
Esetleg vidd el moziba vagy sétálni

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont szept. 11. 15:36 Privát üzenet
Legyél figyelmes 😊

# 3/3Időpont szept. 11. 22:59 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Távkapcsolatban élő lányok! Ti is sírtok, ha mentek haza/megy haza a barátotok, miután együtt töltöttétek a hétvégét?
Tetszik egy fiú. Nem tudom hogy bejövök-e neki, de múltkor odaült mellém és ott ült mellettem egész órán. Ezután pedig azt mondta hogy menjünk együtt haza. Az a kérdés, hogy...
A barátom Pesten tanul és csak hétvégenként jön haza, elég keveset találkozunk. Ha együtt vagyunk minden jó de ha nem elfelejtjük h. Milyen együttlenni. Így romlik a kapcsolat....
Van nekem egy kedves szép aranyos barátnőm? Anyukámék nem engedik hogy vele legyek együtt? Egyszer haza vittem utána már nem?
Megismertem egy fiút külföldön kb egy hetet töltöttünk együtt aztán haza kellett utaznia többi lent szerintetek?
Nagyon tetszik nekem egy fiú. Magán órára járunk együtt és egyszer haza is vittük. Ott beszélni nem igazán tudunk (órán). Viszont nem akarok könnyen kaphatónak tűnni, hogy ráírok...

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Párkapcsolatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!