Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek ebből így még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebből így még lehet szerelem? És ha valahogy a tudtára adnám hogy most már járnék is vele, akkor szerintetek visszautasítana?

Figyelt kérdés
Tavaly november óta ismerek egy fiút, találkozgattunk, volt nálunk, tök jól elbeszélgettünk, viszont sajnos én és ő is elég zárkózottak vagyunk, így hiába beszélgettünk el tök jól, amikor márciusban megkérdezte hogy akkor hogyan tovább, járjunk-e, én azt mondtam hogy így hogy még nem vagyunk szerelmesek, csak kedveljük egymást,még ne. Akkor azt mondta hogy szerinte ahoz nem kell szerelem, és elég jól megindokolta hogy miért gondolja így. Eléggé meggyőzött, és abban maradtunk hogy a legközelebbi találkozásunkra eldöntöm. Legközelebb nem kérdezte meg. Én meg beszari voltam neki mondani, hogy a válaszom igen lenne. Tovább találkozgattunk, majd végül egy kisebb konfliktus után azt szerette volna, ha csak barátok maradunk. Beleegyeztem. Viszont én arra számítottam, mint a többi fiúnál, hogy innentől le se fog sz*rni. De továbbra is tök jól elbeszélgettünk, sőt, jobban mint azelőtt. Olyan dolgokat osztottunk meg egymással amit én se meg ő se mondd el a barátainak. Sokszor ő keresett engem, érdeklődött felőlem. És ezzel, hogy úgymond nem csak azért törődik velem mert akar tőlem valamit, egyre jobban megkedvelem. Viszont van egy másik fiú aki elkezdett udvarolni. De én úgy érzem hogy a fentebb említett fiú nekem jóval fontosabb. Őt már ismerem , tudom hogy jó ember és nem szeretném ha emiatt megromlana a kapcsolatunk, mert szerintem ő sem közönbös irántam.

2019. szept. 11. 19:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet ebből még bármi. És szerintem van esélyed. Vallj szerelmet neki.
2019. szept. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ez elég összetett dolog. Első sorban szerintem az a fiú, aki tetszik neked azért nem kérdezte meg újra azt, hogy leszel-e a barátnője mert egyszer már úgymond "visszautasítottad". A fiúk is lehetnek ugyan olyan félősek, mint a lányok és szerintem azért nem merte megkérdezni, mert tart a válaszodtól. Szerintem add a tudtára, hogy igen is szeretnél vele járni. Akár nyíltan, akár utalásokkal. Venni fogja a lapot. A másik fiúval, pedig tartsd a kapcsolatot ha úgy érzed helye lenne az életedben. Ha, pedig nem akkor hanyagold, de mindenkinek meg kell adni a lehetőséget (bár aki erre méltó)
2019. szept. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!