Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Hogy hívjam fel magamra egy fiú figyelmét úgy, hogy feltűnjek neki, de ne tudja meg hogy bejön nekem?!

Az a gond hogy van egy fiú aki nagyon bejön, de eddig 1X beszéltünk, akkor is volt mellettünk egy harmadik személy. Nem tudom, hogy feltűntem-e neki, mert eredetileg azt vettem észre hogy néz. Akkor még tök közömbös volt, aztán mikor már többször is láttam elkezdtem érdeklődni iránta. Tehát a lényeg hogy szeretném felhívni a figyelmét magamra. Nagyon rendes fiú nem ez a tipikus divatbzi.

szept. 11. 22:27  Privát üzenet  

A válasz
October15 nevű felhasználó válasza:

Őőőő tehát, hogy hívd fel magadra a figyelmet úgy, hogy nem veszi észre hogy felhívtad magadra a figyelmet? :D Ééééééééééértem. XD

A válasz 57%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont szept. 12. 01:16 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Fiúk! Van olyan, akinek bejön egy lány és csak nézi, de nem mer kezdeményezni? Ha igen, akkor miért nem mertek? Ilyen esetben hagyjátok inkább elúszni a lehetőséget? Ha ilyenek...
16 éves lány vagyok és bejön egy 21 éves. Mit tegyek?
Csak én vagyok olyan, hogyha bejön valaki, akkor nézegetem a kérdéseket itt gyakorin (mármint az újakat), hátha "ő" írta ki?
Tetszik egy lány. Mit csináljak, hogy megkedveljen?
Bejön az osztály egyik legcsúnyább lánya, mit tegyek?
Szerintetek az normális, ha a barátnőm mellett, akit szeretek, más lányok is bejönnek?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Párkapcsolatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!