Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hihetek még ebben a kapcsolatban?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hihetek még ebben a kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Másfél hete vagyok együtt a barátommal. Az után jöttünk össze hogy éppen csak megismertük egymást, szóval nem régi az ismerettségünk. Viszont meg van a kölcsönös szimpátia, ő elvileg szerelmes belém és mindketten kapcsolatot akartunk így belevágtunk. Én is nagyon nagyon kedvelem őt. Az első héten minden jó volt, sokat taliztunk, amik mindig jól elteltek (összebújva beszélgettünk, csók még nem volt). Aztán most beindult a suli. A hétvégi talit lemondta mert sokat kellet tanulnia. Nem bántam mert nekem is kellett. Volt egy kb 30 perces videochat-ünk. Az alatt volt is témánk, de végén felhozta, hogy nem tudja legközelebb miről beszéljünk. Ezen a héten eddig nem taliztunk. Interneten is elég passzív lett pedig sokszor elérhet. Elvileg sok a tanulni valója ezért nem ér rá beszélgetni. Aztán így csak ki derült hogy az a gondja, hogy nem tudja miről beszéljünk. Mondtam neki, hogy bármiről és elkezdtem neki mesélni egy kis dilemmámról gondolva jó lesz kezdő témának. Írtam három hosszú üzit is, ezt azonnal látta de nem válaszolt. Pár órát vártam, majd megkérdeztem, most mi van. Erre mondta hogy nem tud mit mondani a gondomra. Pedig gyakorlatilag a tanácsát kértem, gondoltam a párok ezt megszokták tenni. A lényeg, hogy mostmár egész nap ez megy. Szinte bármit írok, látja de nem ír vissza. Mert nem tudja mit írjon. Szerintem ez röhejes mert amíg ismerkedtünk addig mindig volt témánk és volt az aki midig keresett engem. Most úgy érzem így nem éri meg folytatni ezt a "kapcsolatot" de még megpróbálok értelmesen beszélni vele erről, hogy ő most akkor mit akar a kapcsolatunktól. Hisz annak a beszélgetésre kéne épülnie és én velem szinte bármit ki lehet tárgyalni, próbálkozok is vele.

Szerintetek miért lett ilyen? És mit kezdjek vele?

Köszi ha végig olvastátok.

17/L



2019. szept. 12. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az ok mindegy, nem lehet kitalálni és nem is fontos. Az a lényeg hogy viselkedik és látod hogy ez így nem működik. Túl tapasztalatlannak tűnik és még gyereknek, nem tudja hogy viselkedjen veled. Elég szomorú ha többször is azt mondja nem tudja mit mondjon vagy miről beszéljetek, főleg ha adottak a témák. Szerintem próbálkoztál eleget, talán érdemes lenne elengedni ezt.


Ő is tud figyelni a tanulásra, amire szeretne, meg talán inspirálja is majd hogy jobban figyeljen a másikra a következő kapcsolatában.

2019. szept. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
52%

Én biztos nem a gondjaimmal taglalásával kezdtem volna a beszélgetést... A férfiak ezt utálják...inkább valami könnyedebb témát vetettem volna fel. Amúgy kerek perec meg kell kérdezni, hogy mit akar mert ne haragudj, hogy ezt írom...de aki szerelmes az nem így viselkedik. Bár én személyesen megpróbálnám megbeszélni vele, egy esélyt adnék de többet nem. Ezerszer jobb fiút is

találhat egy ilyen értelmes lány,mint te. :) N/30

2019. szept. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Mint fiú , 3 dologra tudok gondolni , tapasztalatból , hogy átlagosan ezt a fiúk miért csinálják !

1. Már nem jössz be , elvesztette érdeklődését , az ilyen fiatal fiúknak van olyan , hogy egy hétig annyira bejön valaki , hogy maghalnál érte , következő hétén már alig érdekel ...

2. Még gyerek , nem érett egy kapcsolathoz , főleg ilyenkor van a nem tudok témát fajta dolog...

3. Egy kretén ... (már bocsánat , de ez is benne van ...)

2019. szept. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Most azt mondja akar találkozni, arra mondta mikor megkérdeztem. Ötletelgetünk róla hogy mi legyen a program (pontosabban én próbálkozok vele). Írok neki ötlete, várom a véleményét. Látta de nem válaszol. Holnap rákérdezek személyesen hogy akkor most mi van. Aztán szerintem szakítok. Egy hete csak itt idegeskedem miatta :/

Köszönöm az eddigi tanácsokat, mentek a zöldek

2019. szept. 12. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!