Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ráírhatok az exemre? (Röviden...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírhatok az exemre? (Röviden lent)

Figyelt kérdés

Szóval a lényeg röviden: 2 éve volt egy srác, akivel 8 hónapig voltam de nem szerettem. Megcsalt mert nem feküdtem le vele, szakításnál örültem is hogy vége. Könyörgött hogy bocsássak meg, de nem tettem.

Viszont most 2 év után iszonyatosan elkezdett hiányozni, mintha friss lenne a szakítás.

Ráírhatok hogy megnyugodjon a lelkem? Ha igen hogy? "Szia miújság veled?"

Előre is köszönöm a tanácsokat:) 19L



2019. szept. 18. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen a személyisége a srácnak nem hiszem, hogy megéri:/ Sokkal jobbakat találsz majd nála. Tudod a kukából sem veszed ki a szemetet:D Természetes hogy hiányzik mivel 8 hónap mondhatni sok idő. DE azért akkor is ottva, hogy megcsalt..
2019. szept. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Ha szeretnél magadnak némi gondot akkor írj rá, de hidd el két év után max összejönne veled egy éjszakára. Ne akard hogy kihasználjanak! De ha neked ez megnyugvást jelent írj neki.
2019. szept. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

NE!

Nem lehet hangsúlyozni,hogy mennyire ne tedd.

Mi hiányzik egy taplón? Nem értem a nőket.

2019. szept. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem neked nem konkrétan az édes hiányzik hanem egy pár az életedből, aki szeret.
2019. szept. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
63%
Írj ha ettől jobban érezned magad.
2019. szept. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!