Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szeretethiány, figyelemhiány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

AbysmalChaos kérdése:

Szeretethiány, figyelemhiány leküzdése?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok szeretethiány valószínűleg anyukám halála miatt van a figyelemhiány nemtudom ...

Sokszor próbálok középpontba kerülni és ez már idegesít hogyan lépjek túl ezeken?



2019. szept. 23. 10:40
 1/6 anonim ***** válasza:
2019. szept. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem értem. ez egy zene...
2019. szept. 23. 15:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezzel alapból nem lenne baj ha nem mész vele mindenki agyára? 😂 Miért idegesít ez? Amúgy ezen tök könnyen lehetne szerintem tenni
2019. szept. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom egyszerűen magamat cseszem fel hogy mennyire hülye vagyok.
2019. szept. 23. 18:47
 5/6 anonim válasza:

Nálam is ez a baj, figyelemhianyos és szeretet hiányos vagyok. Szóval megértem.

Amúgy a kommentelőnek: egyáltalán nem könnyű, szinte fizikai fájdalmat érzünk ha nem lehetünk amellett a személy mellett akihez kötődünk.

2020. aug. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tudom milyen. Legalábbis azt,hogy milyen egyedül lenni. De nem hiszem,hogy ez akkora baj. Majd lesz valaki aki nekünk is mindig ott lesz szeretni fog és mindig figyelni ránk. Addig meg légy te olyan ember mindenkivel😁. Ha középpontban van még könnyebb is. Mert valószínű sokan szeretik. Nyílván nem úgy ahogy arra vágyik. De addig sincs annyira egyedül.
2020. aug. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!