Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az baj hogy több mint 1 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj hogy több mint 1 éves kapcsolatnál már kevesebbet ír a barátom?

Figyelt kérdés

A törtenetem:

Gimisek vagyunk, osztálytársak. Több mint egy éve járunk, kisebb megszakításokkal. Nekem ez az első kapcsolatom, tapasztalatlan vagyok. Az elején minden nap írogattunk egymásnak messen, leginkább ő nekem. Minden este jóéjt, reggelente jóreggelt. Minketten sportolunk, ezért nincs túl sok időnk. Ez a második évünk a suliban. Szeptembertől kicsit fura nekem, hogy messen már szinte alig beszélünk. Hétköznap oké, mert egész nap együtt vagyunk, délután edzések, este érünk haza, és még tanulni is kell, nem is lenne miről beszélni.

A suliban nagyon kedves velem, sokat ölelget, puszilgat, beszélgetünk.

Viszont ami most fura nekem, hogy hétvègén egyáltalan nem ír. Igazából eddig is nehézkes volt a hétvége, mert vannak edzései néha, a szülei is eléggé befogják, tanulnia kell, családi programok vannak, stb. Hétfőnként a suliban reggel mindig nagyon kedvesen jön oda hozzám.

Régen azert valamennyit beszéltünk hétvégén is, de most ez megvàltozott. Egyszer megkérdeztem tőle, azt mondta hogy igazaból nem nagyon szeret írogatni, majd szóban beszélgetünk sokat. Caak ez fura nekem, hogy régen naponta többször megkérdezte pl.hogy mit csinálok.

En nem akarok írogatni neki, mert nem szeretnék túl sok lenni. Azért ha valamit mégis üzenek, a válasz mindig kedves, de pár üzenetváltás és ennyi.

Ez így normális? Van okom aggódni?



2019. szept. 29. 09:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Az irogatás semmi, valóban a személyes beszélgetés az igazi. Nem ül egész nap kütyük előtt, te se tedd. Ennyi.
2019. szept. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
58%
Nem baj. Az a lényeg,hogy szeret.
2019. szept. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
11%

Nolj fel...

Biztos masnak irogat mar!

2019. szept. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
57%

Lehet elmúlt már a rózsaszín köd...

attól függetlenül szerethet, meg nem azt jelenti hogy mással írogat, hanem csak nem olyan nagy a szerelem mint az elején szokott lenni.

2019. szept. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%

A 4-t annyiban módosítanám, hogy nem "nem olyan nagy", lehet épp olyan nagy, csak más.


Bocs 4. :)

2019. szept. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%
Sulin kívül találkoztok egyáltalán?
2019. szept. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
Mi az elejétől kezdve kb. csak akkor beszélünk írásban, amikor randit vagy egyéb rövidtávú terveket beszélünk meg. Vagy ha nem tudunk találkozni, akkot beszélünk pár mondatot chaten és ennyi.
2019. szept. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Sulin kívül sajnos nagyon ritkán. Ez nekem is rossz, de látom hogy ez van. A szülők nem nagyon engedik el. Hetköznap pedig majdnem minden nap van edzése, és nekemn is sokszor van.

Suli végen ha úgy alakul át szoktunk menni egymashoz edzés előtt.

'Mással írogat': ez az én fejemben is megfordult már. Csak nem értem, mert az iskolaban, és ha kettesben vagyunk, nagyon kedves, figyelmes, sokat viccelődik is.

Múltkor pl.kicsit megsértődtem rá, nem győzött kedveskednu.

2019. szept. 29. 12:44
 9/14 A kérdező kommentje:

Ha az elejétől kezdve így lett volna, akkor nem lenne furcsa. De az elején nagyon sokszor írt.

Azt is tudom, hogy szeret játszani a gépen, és van egy bátyám, akinél láttam hogy mennyit játszott amikor tini volt.

Egyik nap is elcsíptem a baratomtól egy mondatot, amikor egy osztálytársának mondta, hogy:

megyek haza, ma nincs edzésem, jatszhatunk a gepen, mert már nem vagyok büntiben.

2019. szept. 29. 12:49
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy hitelt adj már annak a rosszindulatú 3-nak...
2019. szept. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!