Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez jelenthet törést a kapcsola...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jelenthet törést a kapcsolatunkban?

Figyelt kérdés
Üdv. Barátnőmmel alig 1 hónapja vagyunk együtt, tegnap este volt egy őszinte és egyben érzékeny beszélgetésünk, melynek végén felhozta egy lány ismerősöm akivel anno kavartam. Ismeri a volt kapcsolataim illetve kavarásaim is. De valamiért most kikanyarodott, hogy meddig és hogyan jutottunk el. Ekkor elmondtam, hogy xy-nal volt petting is, erre rávágta, de hogy szerettem őt, de ez akkor már nem volt igaz, ugyanis hosszabb kihagyás után találkoztunk újra és meg nem mondom mi okból, de megtörtént. Ezt elmondtam neki, hogy akkor nem éreztem már iránta semmit erre elfordult és azzal jött, hogy akkor engem rosszul ismert meg, mivel úgy tudta, hogy nekem egy kapcsolat a fontos. Ami egyébként igaz is. Ez az eset azzal a lánnyal még akkor történt amikor barátonőmmel még nem is ismertük egymást. Nem is az zavarta, hanem inkább az ahogy és amikor történt. Reggel viszont bocsánatot kért, hogy nem kellett volna felhoznia és ez már amúgy is a múlt és tudja, hogy nem csak azért vagyok vele. Illetve még azt tette hozzá, hogy abból indult ki, hogy vele milyen voltam, tehát, hogy nem máasztam rá egyből hanem csak idővel amikor már akartam tőle valamit. Igazából nagyon komolyan gondolom vele, mert amióta megismertem egyre jobban a számomra a tökéleteshez közel álló lányt látom benne, de ennek már jó pár hónapja. Ezért is voltam vele óvatos. Erre most lehet mindent elszúrt egy őszinte vallomás? Tudom, bocsánatot kért, de valahogy engem bánt ez az egész, főleg amit mondott, hogy nem így ismert meg és igaza is van mert az nem én voltam. F/20

2019. szept. 29. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem, ha okos vagy. Megbeszéltétek, elfogadta, lezárta, kész.


Egyébként fiúktól nagyon rossz duma, hogy "nem érzek iránta semmit, csak megtörtént a szex". Ezt minden lány magára fogja venni, hogy akkor vele is ez van?

2019. szept. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A lány bocsánatot kért,le van zárva.
2019. szept. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem néha minden lánnyal megesik, hogy behisztizik a semmiért. (19/L)
2019. szept. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igyekezz a lányt tettekkel és nem szóval meggyőzni (és valóban úgy cselekedni), hogy maga is lássa, hogy olyan vagy, amilyennek megismert. Én a mostani helyedben nem aggódnék. Ha pedig eztán is fel-felemlegeti, akkor egy féltékeny hárpiával állsz szemben, akitől menj minél messzebbre.
2019. szept. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!