Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ezzel más is így van?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel más is így van?

Figyelt kérdés
Még sosem volt barátom, és legszívesebben olyannal jönnék össze, akinek szintén sose volt, vagy minél kevesebb.

2019. szept. 29. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez érthető, én is szívesebben jönnék össze olyan fiúval, hiszen ha már nekem első, nem bánnám ha én is az lennék neki. Ha meg már volt, akkor ez van, de lehet kicsit zavarna, mert jobb szeretnék lenni a volt barátnőnél:)
2019. szept. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2019. szept. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így voltam annó. Aztán olyannal hozott össze a sors akinek nagyon sok volt. Nem mondom hogy nem zavar mert amúgy igen, de ettől függetlenül nagyon szeretem. :)
2019. szept. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hát figyelj Végülis vehetjük magamat is ugyan így tudod én 2 éven át küzdöttem egy lányért majd velentinnapon szemtanú lettem azota be zártam a szivem szval ne szomorkodj ha nincs párod lehet addig vagy boldog deeeee tudod mi fiúkkal az a baj leg többünknek a tűsarkús sminkesek kellenek mint haveroknak szval naa bunkók vagyunk ennyi de hidd el aki az igazinak érez téged fog küzdeni higyj nekem 😊de ha nagy a baj akkor írj priviben állítólag jó lelkis vagyok😂🐥🐥
2019. nov. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igazából csak kíváncsi voltam, hogy vannak- e ezzel mások is így, de kicsit megnyugtat, hogy igen.
2019. nov. 23. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!