Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ideje lenne továbblépnem,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ideje lenne továbblépnem, vagy van még nála esélyem?

Figyelt kérdés

Nagyjából egy hónapja "szakítottunk" a barátommal, mert történt egy aprócska baleset a részemről úgy, hogy annak ő is szemtanúja volt; de mégis teljesen félreértelmezte a helyzetet.

Egy buliban voltunk, az unokatesója lekapott, én pedig későn kapcsoltam, és mire eltoltam magamtól már mindegy volt.

Rengeteget sírtam neki ott helyben, bocsánatot is kértem tőle; azonban láttam rajta, hogy nagyon mérges és csalódott, valamint be is könnyezett amiatt, amit látott.

Másnap délután haragban váltunk el egymástól, majd mikor este felhívtam úgy köszönt el a telefonban, hogy "majd még beszélünk".

Utoljára talán múlthét kedden írtam meg neki azt, hogy hiányzik, mire ő csak annyit válaszolt, hogy "jó".

Sokan mondták azt, hogy engedjem el, mert ebből már sosem lesz semmi; sokan pedig azt, hogy várjak még egy kicsit, hátha lenyugszik, és keresni fog.

Hallottam olyan pletykákat is, hogy ő már a "megcsalás" pillanatában eldöntötte, hogy szakítani akar velem; amit azért erősen kétlek, mert mindössze csak annyit mondott, nem tudja, szeret-e még.

Mindenesetre napról-napra egyre nagyobb késztetést érzek arra, hogy megírjam neki, hogy szeretem, és hogy borzalmasan hiányzik; viszont kétlem, hogy bármennyire is érdekelné a dolog, hiszen akkor már keresett volna.

Próbálkoztam azzal is, hogy elfedjem a vele kapcsolatos emlékeimet, de rengeteg közös képünk van, és olyan zenék, amik valamilyen formában szintén hozzá kapcsolódnak.

Mit gondoltok, ideje lenne tényleg túltennem magam rajta? Vagy esetleg írjak neki/hívjam fel, hogy mi a helyzet vele? Valamint, ha tovább kellene tennem magamat rajta, akkor valami tipp, hogy ezt mégis hogyan tudnám felgyorsítani?



2019. okt. 2. 10:51
 1/7 anonim ***** válasza:
27%

Azt már átgondoltad magadban hogy miért tetted amit tettél?


Talán már nem is szeretted a baratodat. Egy szerelmes lány ilyet nem enged.

2019. okt. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nemigen volt az aprócska baleset!... Későn kapcsoltál, és mire eltoltad magamtól az unokatesót már mindegy volt.

Nem gondolod, hogy a fiúd megkérte az unokatesóját, hogy tegyen téged próbára??? Mire eltoltad magadtól, már késő volt...

Ha velem tetted volna, akkor örökre eljátszottad volna a becsületedet, de ez én vagyok.

Megpróbálhatod a fiúnál feltárni a teljes igazságot, aztán majd ő eldönti hogyan tovább kettőtök viszonyával...

2019. okt. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lépj tovább.
2019. okt. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lépj tovább. Ha netalántán esetleg meg is bocsájtana és újra össze is jönnétek a jövőben minden összetűzésetek során feljönne a történet abból a sérelmek. Fölösleges ezt erőltetned.


A legegyszerűbb talán valaki más keresése aki egyáltalán nem köthető hozzá.

2019. okt. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, hogy akar még tőled valamit. Ha esetleg valaki mással, valaki ismeretlennel smároltál volna, akkor talán, de így, hogy az unokatesójával történt, kizártnak tartom. A "büszkesége" nem engedi.
2019. okt. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben inkább azt az unokatesót keresném fel ;)
2019. okt. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs olyan h "baleset csók"
2019. okt. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!