Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Sportolóval nehézkes járni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sportolóval nehézkes járni? Van félnivalóm?

Figyelt kérdés
A barátom egyre sikeresebb a sportban (egyébként én is sportolok, de csak hobby szinten, bár éppen most szervez az edző versenyt, de jó ha lesz évente 2-3). Úgy néz ki, hogy habár serdülő csapatban játszik, most jött egy edző, aki viszi mindenhová ahova lehet, felnőtt meccsekre is játszani. Osztálytársak vagyunk, már 1 éve járunk. Nagyon félek mi lesz. Leigazolják valahova, elmegy a suliból (mellette szinte semmi időnk nincs együtt), más lányoktól is féltem, hallottam már másoktól is, hogy meccsek után írogatnak, próbálkoznak lányok. Nála még nem annyira, de gondolom csak idő kérdése. Jó, tudom, hogy nem lehet tudni mit hoz a jövő, csak ha van valakinek tapasztalata sportóló kapcsolatról, írjatok tanácsot, vagy hogy mire lehet felkészülni.

2019. okt. 2. 11:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha hűséges, ettől nem kell félned, nem fogja meghatni, hogy próbálkoznak. Ideje nem lesz sok, viszont elkísérheted a meccseire, a lelátóról megnézheted, biztos jól fog esni neki. És így meccs után egyből együtt lehettek.
2019. okt. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Kézilabdás igaz?:)
2019. okt. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sok lányt zavar ha vele foglalkozol csak, így ő csinál mást is, szóval jó lesz.
2019. okt. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!