Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Sportolóval nehézkes járni? Van félnivalóm?

A barátom egyre sikeresebb a sportban (egyébként én is sportolok, de csak hobby szinten, bár éppen most szervez az edző versenyt, de jó ha lesz évente 2-3). Úgy néz ki, hogy habár serdülő csapatban játszik, most jött egy edző, aki viszi mindenhová ahova lehet, felnőtt meccsekre is játszani. Osztálytársak vagyunk, már 1 éve járunk. Nagyon félek mi lesz. Leigazolják valahova, elmegy a suliból (mellette szinte semmi időnk nincs együtt), más lányoktól is féltem, hallottam már másoktól is, hogy meccsek után írogatnak, próbálkoznak lányok. Nála még nem annyira, de gondolom csak idő kérdése. Jó, tudom, hogy nem lehet tudni mit hoz a jövő, csak ha van valakinek tapasztalata sportóló kapcsolatról, írjatok tanácsot, vagy hogy mire lehet felkészülni.

Keress kérdéseket hasonló témákban: szerelem, párkapcsolat, sport

okt. 2. 11:20  Privát üzenet  

A válaszok
Ha hűséges, ettől nem kell félned, nem fogja meghatni, hogy próbálkoznak. Ideje nem lesz sok, viszont elkísérheted a meccseire, a lelátóról megnézheted, biztos jól fog esni neki. És így meccs után egyből együtt lehettek.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont okt. 2. 11:55 Privát üzenet
Kézilabdás igaz?:)

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont okt. 3. 13:40 Privát üzenet
Sok lányt zavar ha vele foglalkozol csak, így ő csinál mást is, szóval jó lesz.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont okt. 3. 14:00 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
19 évesen 14 éves csajjal járni az gáz?
Mit jelent pontosan az hogy kavarni valakivel? Miben más mint járni valakivel?
Az nagy baj lányok ha nem akarok járni senkivel?
Az szerintetek tök rendben vam ha a bfeddel járni kezdesz egy bazi nagy drámázás után hajnali 4kor?
17 éves lány vagyok aki következő hónapban betölti a 18-at a helyzet az hogy egy 15 éves szeretne velem járni aki nyáron fogja tölteni a 16-ot Régóta ismerjük egymást Szerintetek...
Megismerkedtem egy fiúval! Elkezdtünk járni. Jól alakult. Aztán hétfő reggel még szerelmes volt belém, délben meg szakított! Letiltott, törölt! Ez most mi? 16L/17.5F

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Párkapcsolatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!