Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hol a határ a megmentés és az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol a határ a megmentés és az értelmetlen, egyoldalú erőltetés között? Mit gondoltok egy ilyen kapcsolatról?

Figyelt kérdés

a fiú nagyon ragaszkodó, érzelmes, romantikus, mindig a lánnyal akar lenni, érezteti, mennyire hiányzik, szereti.

a lány úgy érezheti megfolytják. fárasztó neki a kapcsolat.jobban bírja és viccesebbnek tartja újdonsült fiúhaverját, osztálytársát. stresszes is a helyzete, sulit váltott, stb

szóval én 24F ő 18. egy éve vagyunk együtt. ha épp még picit se tudunk összefutni, fél napot, 1-2 napot, messengeren nem lehet vele beszélni, fél óránként talán megnézi, reagál egy keveset, aztán kész, leráz


voltak veszekedéseink, én mindig meg akartam beszélni mindent, a lány inkább magába fordul.

ha aggódó vagyok, törődő, pl sérülése lett, mondom, hogy sajnálom és fertőtlenítse.. akkor fogyatékosnak nézem..

a lány már a szakítást fontolgatja egy ideje (ezt mind most megtudtam, és most rendesen kivagyok) de nagyon szeret, mégsem tud velem lenni. Lehet, hogy túlságosan különbözünk? csak a biztos pont miatt lehet még velem? és mert én szeretem?

szerinte mindig veszekszünk, pedig ritka. Sok abból van, amikor szépen átbeszélni akarom a dolgokat, neki ez lehet a sok, és lehet fura korszaka van.. de én olyan vagyok, hogy megbeszélnék minden apróságot, ő meg mint kiderült gyűjti és egyszer besokall. vagy pedig inkább barátnőinek panaszolja, sírja ki magát


szülinapom is most volt, lehet azért se akart most szakítani, ha eddig nem volt rá képes. viszont ott nagyon jól éreztük magunkat, lehet ő is abban bízott, hogy az jó lesz és visszajön a "varázs", ha lehet ilyet.



2019. okt. 4. 07:56
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Tipikus hiba. Ha azt érezteted vele mennyire hiányzik akkor azt fogja érezni hogy lentebb vagy nála a ranglétrán és sokkal jobbat is kaphatna mint te. Ez a tökéletes módja hogy megöld a vonzódást benne. Ezt általában a nők nem gondolják végig tudatosan, de az idegrendszerük arra van beállva hogy a lehető legjobb pasival legyenek akivel tudnak.


Ilyenkor szoktak jönni a lerázó dumák hogy "túl jó vagy hozzám", meg "nem te vagy a baj, hanem én", stb.

2019. okt. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
Szard le és jobban fog vonzódni hozzád! Aberrált felfogású van a nőknek, hogy ezt szeretik! Hogyan lehet megfolytani valakit egy kapcsolatba? Azért kapcsolat, mert szeretitek egymást! Érdekes a barátnőm egész nap a nyakamon lóg és én eddig sose mondtam, hogy megfolytana! Sok a selejt a mai világba! 20/F
2019. okt. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de szerintem ez nagyon durva túlzás, hogy minden fél órában ráírogatsz, még reagál is, de neked még ez sem elég.

Hagyd élni. Rendben van, hogy szereted, de szüksége van az embernek némi önállóságra egy kapcsolatban is. A legjobb indulattal tanácsolom, hogy fogd vissza magad, amíg nem késő.

2019. okt. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek.

3. Már késő asszem.

Te túlzod el, nem írok rá persze fél óránként. úgy értettem, hogy ha kezdenék egy beszélgetést, fél óráig nem reagál rá, meg se nézi, ha folytatnám a beszélgetést, utána megint, mint egy messzi ismerős

2019. okt. 4. 12:35
 5/6 anonim ***** válasza:

Számomra a megmentés ott kezdődik, hogy kommunikáció. "Szivem, neked mi nem jó?" Ha erről mind a ketten tudnak beszélni akkor már jó irányba halad.

Ahhoz, hogy meg tudják menteni mind a 2 fél akarása kell! Ehhez azonban fel kell mérnie mindenkinek, hogy megéri e (tenyleg szereti, vele képzeli el magát 5 év múlva, tiszteli, becsüli stb...). Ha nem akkor pápá.


Amit a kapcsolatok többsége megmentés címszóval tesz az az erőltetés. Addig amíg mindenki "bele nem hal" (elmúlik a szerelem). Szerintem egy jó kapcsolatban eleve nem hagyják, hogy idáig eljusson a dolog, mert már az első ilyen apró jelnél elkezdik keresni és megoldani a problémát.

2019. okt. 5. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy kapcsolat nem alá- és fölérendelt viszonyról szól, kedves 1-es. Ha így állsz hozzá, a büdös életben nem marad meg melletted senki.

Kérdező, itt nem megmenteni, vagy erőltetni kell, hanem a lányt magadba zúgatni. Mert az hiányzik ebből a liaisonból.

2019. okt. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!