Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy kéne tovább lépni? Évek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kéne tovább lépni? Évek mulva vajon megváltozik az érzése?

Figyelt kérdés
5 évig voltunk együtt, most én 17l ö lassan 18f és most szakitott mondván már nem érzi hogy szerelmes lenne. Viszont tudom hogy sok más problémája is van barátaival családjával sulival és nem tudom nem e csak el akar magátol lökni mindent iletve még ha igaz is nem akarom magára hagyni de barát se akar maradni mert neki az is fáj hogy érzi már nincsen semmi. De én nem vagyok rá képes hogy csak ugy kitöröljem az életemböl és nagyon hiányzik. Szeretném hinni hogy pár év múlva ha giminek vége meg uj közeg hátha változik valami és folytathatjuk de nem tudom erre mennyi az esély. Bármilyen tanácsnak örülnék.
2019. okt. 5. 09:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Ne reménykedj, kicsi a valószínűsége, hogy visszatér hozzád.

Ffi

2019. okt. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!