Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Elutasított, de kevert jeleket...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elutasított, de kevert jeleket küld (se veled se néküled) és még irigyé is akar tenni, hogy kezeljem ezt lányt?

Figyelt kérdés

2019. okt. 7. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

kerüld el

ilyen egyszerű

2019. okt. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is ezt akarom, de nem fog olyat csinálni (Rámir, vagy kezdeményez egy beszélgetést) amivel visszaszerezze a figyelmemet saját magára, hogy szorakozzon velem? 😠
2019. okt. 7. 13:24
 3/5 anonim ***** válasza:
ugy tünik mégis.
2019. okt. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szeretetk..rva. Nem mer-akar senkivel összejönni, de vágyik a kedvességre, figyelemre, szeretetre.

Ezért általában sok férfival játszadozik, jeleket küld.

Ők foglalkoznak vele, eléri a célját.

Messze kerülendő típusok. Vagy éreztesd vele, hogy Te nem egy papucs vagy. Nem ugrálsz neki, nem vagy akár neten, élőben elérhető akármikor, amikor kedve támad hozzád.

2019. okt. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Eléggé, ribi-féle a csaj (én sose szoktam rosszat mondani akárkiről rosszat), a kinézete is eléggé hivogató, a teste is eleg beszédes, de ha belül nem normális, nem lehet mit tenni, az instagramja is tele van ilyen, f*ckgirles idézetekkel és a barátjai is ilyenek, csak azt magyarázzátok el, hogy vannak ilyen lányok, miért és hogyan?
2019. okt. 7. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!