Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek toxikus ez a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Christin Chasor kérdése:

Szerintetek toxikus ez a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Barátommal 1,5 éve vagyunk együtt. Bármikor amikor ki akarok rakni egy képet “engedélyeznie”

kell vagy különben teljesen kiakad rám és olyanokat mondd hohy neki ez mennyire faj hogy más fiúk látnak engem. Jogosan csinálja ezt?



2019. okt. 8. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Eddig az összes párkapcsolatomat a szaros facebook rontotta el.


Viszont a barátodnak nincs igaza, ha csak nem az egész p..ádat, melledet stb rakod ki, akkor viszont tényleg idegesitő lehet neki. 26f

2019. okt. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen képeket akarsz felrakni. Ha olyanokat, akkor okkal csinálja. Ha semmi extrát, akkor féltékeny, nincs rendben a bizalma, önbizalma. Kommunikáljatok, elvégre ti vagytok kapcsolatban, máskülönben nem fog megoldódni. N
2019. okt. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem függ a képtől is. Van ami nekem is rosszul esne, de az erősen alul öltözött lenne.
2019. okt. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyanítom, hiányos az öltözet
2019. okt. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 October15 ***** válasza:
17%

1.: Ha az instán latexban nyel műfaszt az sem tartozik a pasijára olyan szinten, hogy engedi vagy sem. :D Ha nem tetszik neki akkor lehet szakítani.


Kérdező: Más esetben is ennyire rá van feszülve a kontrollra?


27F

2019. okt. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igazából légtornászkodom és arról szoktam kirakni képeket (nem rúdtánc) de mindig hosszú gatya póló van rajtam.

És ezt már sokszor megbeszéltük,hogy nekem ez siker élmény ha sikerül egy új trükköt megtanulnom és erre büszke vagyok ezért szoktam kirakni de mindig arra jutunk vissza hogy ez fáj neki

2019. okt. 8. 21:04
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Miért szívsz még mindig vele? Ennél a szingliség sokkal jobb
2019. okt. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Csak ennyitől nem nevezném toxikusnak a kapcsolatot, ez nem tűnik akkora problémának, amit ne tudnátok megoldani.

Egyrészt engedd el, hogy kipakolod magad a közösségi oldalakra, akivel személyesen találkozol, annak megmutatod a telefonodon az új videót vagy képet, esetleg akivel nem találkozol olyan gyakran, annak privátban elküldöd. Persze nem úgy értem, hogy innentől kezdve soha nem raksz ki képet, hanem mondjuk a felrakásra szánt képek felét csak megmutatod a barátaidnak, ahogy írtam, a másik felét kiteszed, így felére csökken az okozott konfliktus. Ha más területen nincs probléma, akkor nem éri meg csak ezért elengedni. 19L

2019. okt. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!