Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Gondolkodok a végén, de mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondolkodok a végén, de mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mindig szokták mondani hogy 17 évesen fiatal vagyok, és sok hal van a vízben. Sajnos a barátnôm anyja elítél, pedig már 1 éve vagyunk együtt. Azonos gimnáziumba járunk és folyamatosan találkozunk, de iskolán kívül nem lehet.

Nem vagyok rasszista, pedig a kinézetem azt diktálja (17 éves létemre kopasz vagyok, és nagyon izmos.) korombeliek sokan még a nyomomba sem érhetnek. Ennek ellenére a barátnôm egy roma csaj, akit megszerettem. Utál az anyja, mert rájött hogy jaaaa... Igen, lefeküdtünk. Ezt k*rvára ellenzi, pedig én sokat vártam az együttléttel kapcsolatban. Lassan 18-ak vagyunk, és iszonyúan gáznak tartom hogy a lány anyja csak befolyásolni próbálja a kapcsolatunkat.

Mesélhetnék iszonyúan sok alpári dolgot, mert ô az aljából származik. Az egész élete egy hulladék, és a tehetôségünkre irigy, irigyli azt hogy nekünk vannak dolgaink, és pénzünk. Rühelli a stílusomat, pedig az elején tette a szépet és azt hogy a szive csücske vagyok, most pedig az ellenkezôjét csinálja. Elvagyunk egymástól tiltva már több hónapja. Semmi beszélgetés nem lehet sulin kívül, mert a r*tek anyja minden dolgot lekövet ami velem kapcsolatos.

Nem vagyok azért jó mert edzek mint egy gép, és iskola mellett dolgozok?!

Mindig a puhány aljának állítottak be, hogy sehol SEM tudom megállni a helyemet annak ellenére hogy jó tanulmányi eredményeim vannak, és kiszeretnék menni 5 évre a légióba.

Mi legyen? A lánnyal semmi bajom nincs, de az anyja iszonyúan befolyásolja a kapcsolatot, 17 évesen nem tudok neki megélhetést nyújtani.

Meg persze a leánynak már többször mondtam hogy anyud egy b*tykós r**banc, és csak tetteti a mintaszülôt... Egy alpá*i hulladék az a nô, a legaljasabb fajta ami létezik. Mindig megszivatott ahol lehetett, és nagyon sok alpá*i módon lettem elhordva a szemem láttára. Legszivesebben amikor ránknyitott megrugdaltam volna. Mindig gádzsó parasztnak hivott, szokásos nem állom meg a helyemet mondatok, meg hogy kattant vagyok mert edzek. Nem illek a lányához, mert nem vagyok c*gány, és az sem tetszik neki hogy nacionalista vagyok, kopasz, és hogy katona akarok lenni.

Kényes téma a romaság, de arra rájöttem hogy velük parasztként nem lehet egészséges kapcsolatot teremteni, mert csak a rosszból értenek. Sok Roma barátom van, de ez katasztrófa...

Megutáltam azt a nôt, letudnám ütni cölöpnek.

Megkérdezi a lánytól az aktus után másnap: "és a pasid hova teszi a g**cijét??" Egy normális szülô nem hordja le a lányát mindenféle r**ancnak, és nem így kérdezi meg a védekezéssel kapcsolatos dolgokat.

Mi a rákot csináljak?



2019. okt. 20. 00:36
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
hordja el*
2019. okt. 20. 00:38
 2/12 anonim válasza:
84%
Ha tényleg szereted a lányt akkor csak vele foglalkozz. Ne az anyjával. Ne süllyedj le a nőnek nem nevezhető semmirekellő mellé mert csak ki fog készíteni és te leszel mindenki szemében a rossz. Mond el a lánynak hogy mi a bajod és ha mellé áll hát menjenek isten hírével. Nem akarok megint a sok között ott lenni de ha a lány annyira buta hogy nem fogja fel a helyzet sulyossagat akkor hagyd tényleg. Van elég hal a tengerben. Melléd egy becsületes lány kell szülőkkel együtt. A te szüleid mit tudnak a lányról?
2019. okt. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Szüleimnek igazuk van, ellenzik ezt az egészet. De bennem meg van egy tartás, amit saját magam felé megfogadtam. Ezután nem fogok foglalkozni családalapítással, sem barátnôkkel. Nekem egy célom van, és az a katonaság. Teljes mértékben igazat adok a szüleim nézeteivel kapcsolatban, de sajnos amit megszoktunk, megszerettünk azt nehéz elengedni. Szeretem a lányt, és ô engemet. Feltudja fogni a dolgok súlyát, de nem tehet ezzel kapcsolatban semmit. Mégis csak 17 évesek vagyunk, és részben a szülôktôl függünk.
2019. okt. 20. 00:55
 4/12 A kérdező kommentje:
Én tartom össze a kapcsolatot, én adok bele mindent. Ha nem lennék ilyen eltûrô, türelmes ember akkor már régen nem lennénk itt. Én sokszor mondtam hogy ilyen pasit nem fog találni az életben, de látom csak a rosszból fog tanulni a lány, és a szülô.
2019. okt. 20. 00:57
 5/12 anonim válasza:
100%
Hogyha nem tart a lány semmit akkor mit vársz? Komoly kapcsolatot tőle vagy hogy szembe száll az anyjával? Ennek a kapcsolatnak akkor már rég vége kellene lennie csak te vagy türelmes. Várod a csodát a semmiért. Mert ha már beszéltél a fejével és még így sem hajlandó tenni a lány semmit akkor már elég nagy gondok vannak. És akkor még a te idegrendszeredről beszélünk.
2019. okt. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A napokban tisztázni fogok mindent, ez így nem mehet tovább. Az anyja még a tel-számomat, facebook profilomat is letiltotta. Ekkora 180 fokos fordulatot még a legkétszinûbb ember is ritkán tud produkálni. Ez egyszerûen hihetetlen.
2019. okt. 20. 01:03
 7/12 anonim válasza:
Csak azt nem értem hogy az anyjával miért törődsz ennyire ha egyértelmű hogy ő nem kedvel. Hagy a fenébe az anyját. Próbáld meg a lányt látni ne az anyját. Az a baj hogy annyira fel vagy azon pörögve hogy az anyja szeret e vagy nem minthogy a csajjal foglalkoznál! Ha együtt vagy a lánnyal remélem az anyján kívül van más tematok is!
2019. okt. 20. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem lennék ennyire kiakadva, ha nem hordtak volna el mindenféle retkes fa**szopó p*rasztnak, és azt hogy kileszek véreztetve. Mindegyiket megeszem reggelire, jöhetnének huszan is. Ezt a szemükbe megmondtam amikor a p*csájukat csinálták, félnek a családomtól.

Mindegyik egy aljas sz*rdarab, a lánnyal kapcsolatban pedig annyi hogy van más témánk. Elfoglalt vagyok mindennel, dolgozok este 9-ig iskola után, és rá pedig elmegyek edzeni. A lánnyal mindig foglalkozok, az utolsó perceim is körülötte forognak. Megfôztem neki, ételt csinâltam. Elfutottam kilómétereket boltba hogy nekik jó legyen. Takarítottam, felmostam, fertôtlenitettem. Utáltam hogy retekben éltek, mindent megtettem ami tôlem telhetô volt. Minden héten 10 ezreket b**sztam el a lányra és a családra, ajándékokat vittem. Ez sem elég? A k**rva r*tkes életbe.

2019. okt. 20. 01:13
 9/12 A kérdező kommentje:
Segítettem mindenben, én retardált pedig mindent megtettem.
2019. okt. 20. 01:15
 10/12 anonim válasza:
És a lány tett valamit hogy meg köszönje? Vagy meghálálja?
2019. okt. 20. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!