Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! Ha a párotok azt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha a párotok azt kérné tőletek, hogy ne szőrtelenítsetek (fan, hónalj, kar, láb), akkor ti megtennétek érte?

Figyelt kérdés
Indokolva a kérését azzal, hogy ő vonzóbbnak találja így, mintha csupasz lenne az adott testrész. Illetve, melyik testrész lenne a határ, amit már úgy érzitek semmiképp nem tudnátok természetesnek meghagyni?

2019. okt. 21. 16:54
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
Ezt nevezik kisajátitásnak.
2019. okt. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Semmiképp nem tenném meg mert nem érzem úgy jól magam, szerintem nem is esztétikus valamint mások is sokan kinéznek egy nőt ha olyan szőrös mint egy ősember. Az én testem = azt teszek vele amit akarok.
2019. okt. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
maf kategória
2019. okt. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

Nem tenném meg, mert nekem csupaszon jobban tetszik.

Én testem, az én szavam a döntő.

2019. okt. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Most se nagyon szőrtelenítek (hosszúnadrág, pulcsi mindig, ki látja?). De nyáron mondjuk letolnám, ha tetszik ha nem, nem megyek szőrösen emberek közé.
2019. okt. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
20%

nem. növesszen magának saját szőrzetet.

ha nem kellek "csupaszon" (de hülyén hangzik ez így...), akkor ne kelljek szőrösen se.

2019. okt. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én csak a hónaljam meg a lábam szőrtelenítem, de azokat se egész évben (télen/ősszel/kora tavasszal úgyse látszik).


fan - Nem szőrtelenítem

hónalj - Csak akkor szőrtelenítem, mikor tudom, hogy hanem kilátszana a szőr

kar - Nem szőrtelenítem

láb - Csak akkor szőrtelenítem, mikor tudom, hogy hanem kilátszana a szőr


Nem vagyok valami szőrtelenítés párti, így nálam sok változás nem lenne. :)

2019. okt. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez a te tested! Akár a párod akár nem, nem mondhatja meg hogy mit csinálj magaddal, ha igazán szeret el kell fogadnia a szőröddel együtt
2019. okt. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek aki válaszolt erre a kis közvélemény kutatásra. A célja ennek nem volt más, minthogy kiderítsem, mennyire igaz és életszerű az ebben a kérdésben szereplő második válaszoló javaslata:


https://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__63..

2019. okt. 30. 15:52
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátnőmnél is ígyí volt hogy örült hogy nem kell szőrteleníteni és most 100%ig természetes a külseje és nagyon szexi
2020. jan. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!