Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Izmos lányként van rá esély,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izmos lányként van rá esély, hogy komolyan ismerkedjenek velem a fiúk, az osztályban például?

Figyelt kérdés

Mert észrevesznek a pasik és nem is vagyok félénk típus, és sokszor elvagyok valakivel, és úgy érzem, lehet még valami a dologból. De sajnos egy jó beszélgetés után is idegennek érzem magam mások szemében, és nem nagyon fogékonyak ismerkedni, mikor a suliban vagyunk.

Azt érzem, hogy közrejátszik ebben az, hogy nem vagyok igazán férfiideál, hiszen a legtöbb pasinál izmosabb vagyok az osztályomban. Lehet ebben valami?

17/L



2019. okt. 24. 18:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze, miért ne? Semmi gond azzal, hogyha egy lány izmos (Bevallom az elején egy kicsit zavarna, de ez nem olyan nagy dolog, hogy ne lehessen rajta túllendúlni :) )
2019. okt. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze, az izmos csajok szexik.
2019. okt. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Találnod kell egy olyan izmos fiút, aki az ilyen Amazonokra bukik :D
2019. okt. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Én harmatgyenge fizikumú vagyok, nem zavarna, csak az elején kicsit szokatlan lenne.

17/F

2019. okt. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Hmm, te biztos jól kefélsz.
2019. okt. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%

éppen keresek egy hulkot a csapatomba, ki fogjuk rabolni a soroksári otpt (amúgy nem lécci tek ne vigyél el)

ha gondolod csatlakozz

ki tudja lehet a hacker srácnak tecceni fogsz

2019. okt. 25. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is izmosabb vagyok az átlagnál, főleg a lábam, és én is úgy érzem h nem igazán tekintenek nőnek a suliban emiatt. Lányokkal nincs gondom, de a fiuk ha nem is a szemembe mondva, de azért érezhetően másként közelednek felém mint más, normál vékony lányokhoz.

De azért remélem, lesz olyan pasi majd, akinek így is tetszem.

2019. okt. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Egyáltalán nem zavarja ez a legtöbb fiút, nyilván számít hogy mennyire vagy izmos de nálam az osztály mindenki által legszebbnek tartott lánya előző sulimban egész izmos volt és minden srác szinte próbált vele összejönni, meg hogyha az osztályosban nem fogékonyak rad menj bulikba meg hasonló ez alapján szép lány lehetsz és biztos találsz magadnak valaki jót
2019. dec. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Sokaknak tetszenek az izmos lányok, csak kevés fiút tántorít el az izom, sok ember tetszenél (ha még aktuális)
2022. ápr. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszi! Már nem aktuális, van párom azóta :)
2022. ápr. 15. 08:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!