Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Éretlen lennék még egy kapcsol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éretlen lennék még egy kapcsolathoz?

Figyelt kérdés

A barátom és én 5 hónapja vagyunk együtt. Minden nagyon jó, nagy a boldogság. Viszont még fiatalok vagyunk, én 16, ő 18

A szülők nem engedik, hogy egymásnál aludjunk, nagyon meg van szabva, hogy mikor mennyi időre találkozhatunk, stb

Szerintem mindenki érti, akinek volt/ van párkapcsolata, hogy mennyire szeretnék vele együtt aludni. Én még a szexre sem vagyok felkészülve, de csak mert félek a terhességtől, ő pedig már fel lenne

De mindezek ellenére nagyon szeretjük egymást

Én úgy látom, hogy nagyon érdemes várni, amíg mindketten olyan korba jutunk, hogy már önállóak legyünk

Ti mit gondoltok?



2019. okt. 25. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Most ha a szüleid nem engedik akkor mi a kérdés?

Vagy megoldható lenne mégis?

Normális, hogy együtt akarsz aludni vele. Ha le akarnál vele feküdni, az is normális lenne 16 évesen.

2019. okt. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lassan 3 éve vagyunk együtt párommal, mikor összejöttünk, Ő 17 volt, én 20, és voltak bizony hasonló problémáink, de valahogy úgy tűnik csak túljutottunk rajtuk :D

Nem mondom hogy mindenkinek ilyen jól fog ez működni, de ha szeretet meg boldogság van, akkor szerintem ezek nem olyan indokok, amik miatt fel kéne adni egy kapcsolatot

2019. okt. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!