Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan beszéljek az exxel a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszéljek az exxel a szakításról és arról hogy esetleg újra megpróbálhatnánk?

Figyelt kérdés

Pár hónapja mentünk szét, ő szakított, viszont barátok maradtunk. Az utóbbi időben azt vettem észre, hogy nem vagyok neki közömbös. Bókol, törődik velem, ha látja hogy valami nincs rendben mindig próbál segíteni, kérdezi mi a baj, és sokszor keresi a társaságom, hozzám ér. Viszont egyszer sem hozta fel a kapcsolatunk vagy hogy újra kezdhetnénk. Én az elmúlt pár hónapban sokat gondolkodtam, és már máshogy látom a dolgokat, szóval nem támadnám le a régi sérelmeimmel, próbálnék felnőtt módjára viselkedni. És mielőtt valaki mondaná hogy az ex nem véletlenül ex, még mindig megvan köztünk az a szikra, meg minden. Egyedül abban nem vagyok biztos, hogy ő hajlandó lenne-e változtatni pár dolgon, mert én igen, és ugye csak akkor működne ha ő is beleadná a részét (emiatt is mentünk szét).


Szóval az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudnék elkezdeni egy ilyen beszélgetést? És hogyan tudnám úgy találni hogy ő se lássa reménytelennek, hanem benne legyen az, hogy ő is tenni szeretne valamit? (Azt még megjegyezném hogy pár napja nem beszéltünk már mert picit leráztam amiatt hogy gondolkoznom kell, de ezt nem mondtam neki)


Kérem csak olyanok írjanak akik értelmes válasszal tudnak szolgálni! Köszönöm



2019. okt. 30. 08:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mivel voltatok már együtt, és amúgy is beszélgettek, semmi komplikált nincs egy ilyen beszélgetés elkezdésében. Kérdezd meg, hogy mi a véleménye ezzel a dologgal kapcsolatban, és nagyjából ennyi. A többi majd adja magát.
2019. okt. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Beszélj meg vele egy találkát,és mondd el a gondolataidat.

Pl.: "Úgy gondolom,hogy még meg van bennünk a közös szikra,törődsz velem,itt vagy mellettem,és ha hajlandó vagy változtatni pár dolgodon (mert én hajlandó vagyok),akkor megpróbálhatnánk mégegyszer."

2019. okt. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De az a baj hogy félek a reakciójától, hogy mi van ha nem akarja :( Nem tudom hogy tálaljam neki úgy az egészet, hogy neki is tetszen az ötlet... Szóval értitek..
2019. okt. 30. 19:16
 4/12 anonim ***** válasza:

Hm...


Általában azokkal a párokkal akik szét mennek, és úgy hozza a sors hogy újra összejönnek... Elő szokott fordulni, többször mint egyesek gondolnák. Persze, itt nem rólam van szó. Nem is tudom. Legelső randi hely? Vagy olyan közös hely ahol többször is voltatok? Én azt mondom hogy ha szerinted él még a szikra (mert mint írtad, az ő részéről is él), akkor én nem gondolkodnék rajta sokat. Együtt voltál vele, gondolom nem vagy megijedve olyan dolgoktól, hogy beszélgetned kell vele valamiről. Például erről. Csak meg kell találni a megfelelő helyet és időt. Az alkalom adott, Én lépnék a helyedben! Esetleg csókold meg. Ha nem tiltakozik (én merném állítani, hogy ezek után biztosan nem), akkor jó. :) Utána haza is kísérhetnéd, ha mondjuk előreláthatólag csak a házig kíséred (mondjuk tanácsolnám talán ezt, nem feltétlenül kell rögtön ágyba vinni), akkor még pár szót lehetne váltani. Hogy ha Ő is tényleg komolyan gondolja, szeretné, akkor Te képes vagy megváltozni érte, hogy ha Ő is változtat pár dolgon. :)


(Ismerőseim által adott tapasztalatok, akik "nagyon hamar" újra össze jöttek régi kapcsolatukkal, és addig nem is voltak senkivel utána. Gondolok itt én is hónapokra. Az ilyen pár napos 1-2 hetes szakításokat hagyjuk, mert azt nem lehet tudni hogy tényleg szakítás, vagy sem. Ez is tapasztalat.)


Illetve van egy olyan mondás, miszerint hogy: "Aki mer, az nyer!"


Ő már volt az életedben, ne úgy állj hozzá, mint ha egy teljesen idegen lánnyal ismerkednél, randiznál!


Dobd be magad, hajrá! :)


(Mindenképpen írj majd, hogy mi sült ki belőle! :) )

2019. okt. 31. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kicsit félek, mivel nagyon makacs tud lenni... Ha most is bevette a fejébe hogy ez nem fog működni, akkor mondhatok neki bármit, nem fog belemenni, még akkor se ha én is változtatok :/
2019. okt. 31. 08:51
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát akkor esetleg várj vele még egy picit, amíg elég egyértelművé nem válik a dolog. :) Bár én amit fentebb is írtam, lépnék a helyedben! :)


Makacs... Hát, elég sok lány az. :) Sőt, mindenki az szerintem legalább egy picit. De mivel ismered, így nem kellene úgy félned a reakciójától, mintha valami vadidegen lenne.


Persze, abszolút értem a dolgot. A reakciótól félsz, a válaszától.


Próbálkozz esetleg egy picit lassabban! :)


Viszont ha csak rágódsz rajta, akkor sosem derül ki, és nehogy késő legyen már hozzá.

2019. okt. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Agg mondás: felmelegítve csak a töltött káposzta jó. Agg mondás, de nagyon igaz.
2019. okt. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Szerintem még kicsit várok még. Jövőhéten úgyis találkozni fogunk, megnézem hogyan viselkedik, hogyan viszonyul felém, aztán majd az alapján meglátom hogy beszélek vele erről vagy nem.

Nem akarom elrontani ezzel azt ami most köztünk van

2019. nov. 2. 18:44
 9/12 A kérdező kommentje:
Nagyon béna vagyok, de még mindig nem beszéltem vele.. nem tudom eldönteni hogy az ő feléről hogy áll a vásár. Esetleg valami tipp? 😅
2020. jan. 1. 01:22
 10/12 anonim ***** válasza:
Ne rugózz ezen! Annyi pasi van, mint égen a csillag. Ha eddig nem ment a szekér, miből gondolod, hogy most menni fog? Ha keperkedsz utána, olyan aduászt adsz a kezébe, amit mindig fel fog haszálni ellened.
2020. jan. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!