Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » SÜRGŐS KÉRDÉS! A barátom (egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SÜRGŐS KÉRDÉS! A barátom (egy hete járunk de régóta ismerem) gyakran megemliti, hogy át akar jönni hozzánk filmet nézni és holnap át is jön. Mielőtt elkezdjuk a filmet a szüleimnek is mutassam be, vagy csak koszonjenek egymásnak vagy mi legyen?

Figyelt kérdés

2019. okt. 30. 23:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Előtte a szüleiddel beszéld meg, aztán ha ők belemennek akkor mutasd be nekik.. elvégre az ő otthonuk is.
2019. okt. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem illendő bemutatni a szüleidnek
2019. okt. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha már megy hozzátok, akkor mindenképp mutasd be a szüleidnek. Meg előszöris nyilván zsírozd le velük, hogy jön. Nehogy kellemetlenség adódjon.

Szerintem ez alap, hogy bemutatod nekik. Ha ez nem történik meg, mindkét részről esélyes a rossz vélemény (de leginkább szüleid részéről). Meg nekem pl. volt olyan barátom, aki nem mutatott be a szüleinek és nyilván így bemutatkoztunk magamtól, de nagyon megkönnyíted így az ő dolgát is.

2019. okt. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nevezzük a barátomat pl Janinak! És akkor csak mondjam azt, hogy Jani anya, anya Jani? Vagy ennél valami komolyabb kellene?
2019. okt. 31. 00:00
 5/11 anonim válasza:
57%
Csak meg akar dugni :D Fiúknál a filmezés 80%ban közösülést takar. Nincs ebben semmi rossz de azért mutasd be az öregeknek :D
2019. okt. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A barátom a maradek 20%-ba tartozik! 😄
2019. okt. 31. 00:03
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Édes istenem, mi ezen olyan nehéz? Megérkezik, nyilván köszönni fog, odavezeted a szüleidhez: “Anya/apa, ő itt Jani, akiről meséltem”. Ezek után természetesen a szüleid sem hülyék és be fognak mutatkozni.
2019. okt. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
37%
Én is "filmezés" közben vesztettem el a szüzességem. 24/L
2019. nov. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
32%
Nem ment, vagy miért emelted ki?
2019. nov. 23. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%
#9 Én is ezen gondolkoztam :DD
2019. nov. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!