Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok, nálatok nagy mínusz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok nagy mínusz pont ha egy fiú alacsony?

Figyelt kérdés
Itt értelemszerűen a szintént alacsonyabb lányokhoz célzom a kérdést. Van ez a sztereotípia, hogy a férfi legyen legalább 180-185 centi magas. Namármost mivel ez genetika, ezen változtatni sem lehet. Egyébként itt az alacsonyon 170 centit értek. (ami valjuk azért be, tényleg nem túl erényes magassáh.) Kérdésem csak annyi hogy egy nálam alacsonyabb/velem egymagas lányt mennyire zavarná, hogy én is alacsony vagyok?
2019. okt. 31. 06:59
1 2
 1/12 anonim válasza:
Engem nem zavar, ha a pasi alacsony, csak nálam ne legyen alacsonyabb.
2019. okt. 31. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Emberfüggő. Valakit zavar, mert nagyobb biztonságban érzi magát egy magasabb fiú mellett, valakit meg egyáltalán nem zavar. Fiú vagyok, 173cm de sokszor látok nálam alacsonyabbakat párkapcsolatban
2019. okt. 31. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem mindig alacsonyabbak jöttek be, erre nemrég jöttem rá. 165 centi vagyok, szerintem 170 felett senkit nem néztem még ki, ne izgulj, ez nem döntő dolog.
2019. okt. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én alig vagyok 160 centi és testalkatilag is elég pici vagyok, míg a barátom kb 170 centi. Engem egyáltaoán nem zavar, még magasnak is tűnik mellettem és ha mondjuk hozzábújok nekem nagypn meg van az, hogy biztonságban érzem magam mellette.
2019. okt. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én 160 cm vagyok. Én is szeretem ha a fiú magasabb de nyugi nem 30 cm-vel. Az ideális az 170 felett van max 185 kb. A 170 még oké. Aztán ha tetszik valaki akkor sosem a magasságát figyelem. Most tudtam meg hogy a srác aki tetszik az majdnem 190 cm. Eddig nem zavart akkor most sem. És azt se tartom kizártnak hogy egy 165 cm-s srác fog tetszeni. Sokszor észreveszem hogy egy-egy szimpatikus srác egy szemmagasságban van velem, akkor nyilván alacsonynak számítanak. De kit érdekel. Igazából a magasság csak akkor számít ha interneten ismerkedek hisz nagy a különbség a 165 és 190 között. De valójában nem döntő tényező.Szerintem ezzel sokan mások is így vannak, nyugi ;)
2019. okt. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egy nő azonnal észre veszi ha pasi 5-6cm - vel alacsonyabb, főleg ha ott állsz előtte ez gáz
2019. okt. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Öreg, te 170 vagy igaz?

Én 165, én mit mondjak?

Hagyd már abba a sírást és takarodj ki ismerkedni olyanokkal akik elfogadnak.


18/f

2019. okt. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
181 cm vagyok még sem vagyok vmi nagy nőcsábász,az egyik ismerösöm meg 170cm mégis jóval sikeresebb nálam.
2019. okt. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Bírom amikor egy pasi azt hazudja hogy "egymagas a csajjal" de a csaj látja közvetlenül előtte álló csávót meddig ér neki, de még nyomja a hülyeségét.

Mindenki tudja mekkora a csávó ismeri senkit nem érdekel

165CM Feri

Dániel Radcliffével vagy egy magas

2019. okt. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én 157cm magas vagyok és nekem csak az a lényeg hogy ne legyen alacsonyabb a srác mit én.

17L

2019. okt. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!